Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Yurt Dışı Seyahat Sigortası

Türk vatandaşlarına vize uygulayan ülkeler tarafından, vize başvuruları ile beraber zorunlu talep edilen yurt dışı seyahat sigortası Anadolu Sigorta’dan satın alan sigortalılar, sadece zorunlu tutulan 30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına değil; bagajın kaybolmasından tarifeli bagajların zarar görmesi, çalınması veya gecikmesine kadar tatil keyiflerini kaçırabilecek pek çok aksiliğe karşı da kendilerini koruyorlar.

Türkiye dışına yapılan bir seyahat sırasında poliçenin geçerlilik tarihleri arasında ön görülemeyen bir olay sonucunda, olayın coğrafi sınırların dışında meydana gelmemesi şartıyla şirket, sigortalıya poliçede belirtilen yardımları limitler oranında sağlar.

 • Ek Teminatlar
  Sigortalının Vefatı Halinde Cenazenin Tıbbi Şartlara Uygun Olarak Nakli
  Refakatçi Nakli
  Refakatçi Yakının Konaklama Giderleri
  Gerekli İlaçların Sevki
  Acil Mesajların İletilmesi
  Bagaj Kaybı veya Hasarı
  Kayıp Bagajın Bulunup Ulaştırılması
  Mücbir Sebepler Yüzünden Seyahatin İptali
Neden Yurtdışı Seyahat Sigortası Almalıyım?
Seyahat sigortası nedir ve niçin gereklidir?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır