Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Volkswagen Kasko sigortası teklifi

Volkswagen Kasko sigortası teklifi

Araç kaskosu yaptırmak isteyen araç sahipleri, araç kasko sigorta şirketleri tarafından sunulan Volkswagen Kasko sigortası teklifi listesi alarak araç kasko paketleri içeriklerini inceleyerek kendileri için uygun kasko paketini seçmektedir. Birçok araç kasko firmasından Volkswagen kasko fiyat teklifi alarak kendisi için uygun olan geniş kapsamlı kasko paketini seçer. Volkswagen Kasko sigortası teklifi aracın durumuna, marka ve modeline, aracın bulunduğu ile göre belirlenmektedir. Araç kasko şirketlerinin vermiş olduğu kasko fiyat teklifi arasında az da olsa fiyat farkı bulunabilmektedir. Araç sahibi istediği kasko şirketini ve istediği kasko paketini seçerek araç kasko poliçesini imzalayarak araç kasko primlerini öder ve aracını güvence altına alır. Volkswagen Kasko sigortası teklifi bir yılı kapsamaktadır. Bir yıl içinde gerçekleşen riskler olduğu takdirde araç kasko sigorta şirketi kasko kapsamına giren teminatları araç sahiplerine ödemektedir.

Karayollarında seyreden, otoparkta ve ev önünde park halinde bulunan araç her gün birçok riskle karşı karşıya bulunmakta ve araç sahipleri risklere karşı Volkswagen Kasko sigortası teklifi alarak araçlarını sigorta yaptırmaktadır. Araçların karşılaşabileceği riskler arasında çarpma, çarpılma, devrilme, yanma, çalınma, sele kapılma, depremde hasar görme, terör eylemlerinde hasar görme gibi daha birçok risk bulunmaktadır.

Araç kasko sigorta şirketleri internet üzerinde bulunan web sayfaları vasıtaları ile araç sahiplerinin araba kasko teklifi almasına olanak sunmaktadır. Hızlı, pratik ve zahmetsiz bir şekilde Volkswagen Kasko sigortası teklifi alan araç sahibi kendisi için uygun olan risklerin bulunduğu sigorta paketini seçmektedir. Kasko teklifi standart kasko paketi, full kasko paketi, ek teminatlı kasko paketi sunmaktadır ve her pakette farklı sayıda riskler yer almaktadır.

Araç sahipleri seçmiş oldukları risklere karşı araçlarını korumak için kasko sigorta şirketleri ile poliçe imzalamakta ve prim ödemeleri yapmaktadır. İsteğe bağlı olan araç kasko sigorta süresi 1 yıldır. Araç sahibi istediği takdirde bir yılın sonunda tekrar sigorta yaptırabilmektedir.

Volkswagen Kasko süresi 1 yıldır ve riskler gerçekleştiği takdirde kasko sigorta şirketi zararı temin etmektedir. Kafanızın karışmaması ve zamandan tasarruf için Teklif formlarından bilgilerinizi doldurup bize ulaştığınızda sizin yerinize Volkswagen Kasko sigortası sorgulama işlemini ve sigorta şirketlerinin kasko sigorta karşılaştırmalarını sizin adınıza biz yapıyoruz ve size en geniş teminatlı ve en uygun Volkswagen Kasko sigortasının teklifini iletiyoruz. Bm marka aracınız varsa En uygun ve en geniş teminatlı kasko poliçesini sadece Tam yetkili sigorta acenteleri vermektedir.

Volkswagen Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Volkswagen Kasko sigortası ücretleri
Volkswagen Kasko sigortası şirketleri

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır