Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Toyota Kasko sigortası acenteleri

Toyota Kasko sigortası acenteleri

Tam Yetkili Toyota Kasko Sigortası Acenteleri, yılların verdiği deneyim ve kasko hizmeti sonrası ayrıcalıklarıyla Toyota araç sahiplerine en uygun fiyatlı Toyota kasko sigorta hizmetini sunmaktadırlar. Siz de ayrıcalıklı hizmetleriyle bütçenize en uygun toyota kasko fiyat teklifi almak için toyota kasko sigortası acentelerinden destek alın. Toyota marka aracınız için, en uygun ve en geniş teminatlı ve en ucuz sadece tam yetkili sigorta acentelerinden toyota kasko teklifini alabilirsiniz. Toyota kasko sigortası için yetkili sigorta acenteleri size kasko poliçe içersindeki ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında geniş ve detaylı bilgi vereceklerdir. Toyota kasko poliçenizde isteyeceğiniz teminatların hangilerinin olması gerektiği konularında size yardımcı olacaklardır.

Siz de Toyota marka Araç sahibiyseniz ilk olarak Toyota Aracınızın ve sizin ihtiyacınıza yönelik teklifleri bulabileceğiniz en uygun Toyota kasko araç sigortası için araştırma yapmalısınız. Hem sizi hem de toyota marka aracınızı her türlü tehlikelere karşı koruyacak olan bir toyota kasko sigortası için, sigorta şirketi seçerken; size güven vermesine, sunduğu uygun ve geniş kapsamlı tekliflere, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı müthiş avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Bunun için, tam yetkili sigorta acenteleri yılların vermiş olduğu deneyimi ve kasko sigortası sonrasındaki sınırsız hizmetlerindeki ayrıcalıklarıyla toyota marka araç sahiplerinin tüm kafa karışıklığına çözüm buluyor. Hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tüm tehlikelere ve risklere karşı korumak artık yetkili sigorta acentelerinin ihtiyacınıza yönelik teklifleri ile mümkün hale gelecektir. Toyota marka aracınıza en uygun fiyatlarla toyota kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz. Toyota kasko sigortası acenteleri 7 gün 24 saat daima sizin yanınızda olacaktır.

Toyota Marka Aracınızın Yetkili sigorta Acenteleri vasıtası kasko poliçesinin yapılması ile sizlere şu kolaylıklar sağlanır;

 • Anlaşmalı özel ve Anlaşmalı Yetkili servislerinde Herhangi bir ödeme yapılmadan hizmet alma kolaylığı sağlar,
 • Toyota marka Aracınızın onarımının yetkili serviste yapılması sonucu orijinalliğinin korunması ve kullanım süresinin uzamasını sağlar,
 • İsterseniz Toyota Marka Aracınızı teslim almadan sigorta teminatınızın başlatılması güvencesini verir,
 • Sizlere özel Toyota kasko fiyat indirimleri ve teminat içeriklerini sağlar,
 • Seçiminizi takiben sizler adına kasko poliçesi ve hasar işlemlerinizin takibini yapar,
 • Toyota kasko Poliçe yenilemelerinizin vadesinden önce takibi yapar,
 • Hasar anında danışmanlık ve sigorta şirketleri ile servis arasında sizin adınıza hasar takibinde yardımcı olur.

Toyota Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

 1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
 3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Toyota Kasko sigortası bedeli
Toyota kasko sigortası

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır