Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Sompo Japan Sigorta Kasko Fiyatları

Sompo Japan Sigorta Kasko Fiyatları

Sompo Japan Sigorta, Aracınız için tüm Risklere karşı sizi ve aracınızı korur ve size özel Kasko sigorta teklifleri sunmaktadır. Sompo Japan sigorta kasko fiyatları ile Genişletilmiş Sompo Japan Kasko Sigortası Poliçesinde tüm teminatları, bir poliçede toplamış ve size özel ayrıcalıklı avantajlar sunmaktadır. Tek bir poliçede sunulan Sompo Japan sigorta Kasko sigortası aracınızın ilk bir yılında meydana gelen yanma, hırsızlık, çalınma, deprem, sel, su ve tam hasar (Pert) durumlarında aracınızın yenisini alıyor veya kasko bedelini size ödüyor. Sompo Japan sigorta, Sompo Japan hizmet ile 7 gün 24 saat size hizmet ediyor. Yolda kaldınız, Sompo Japan hizmet, aracınızı tamire götürüyor. Size profesyonel anlamda destek vererek seyahatinize devam etme olanağı sağlıyor veya isteğiniz doğrultusunda ikamet adresinize dönebiliyor veya otelde konaklama imkanı veriyor. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, rahatsızlanmanız, yaralanmanız halinde size ulaşıyor. Sağlık merkezine naklinizi sağlıyor. Birlikte seyahat ettikleriniz için de nakil hizmeti veriyor. Ayrıca Sompo Japan Sigorta, hizmet Sağlık yardımı sağlıyor. Acil mesajlarınızı gönderiyor. Sompo Japan sigorta, kasko poliçenizde mini onarım hizmeti sunarak size hasarsızlığınızı koruma anlamında yardımcı oluyor. Sompo Japan sigorta kasko poliçesi ile, kasko fiyatlarıyla aracınız ve sizin için sayısız hizmet alarak her türlü riskten korunuyor. Sompo Japan sigorta, kasko hasar işlemlerin de hasar işlemleri hattı ile 24 saat hizmet vermektedir. Sompo Japan sigortadan kasko fiyatı almadan aracınızın kasko sigortasını yaptırmayın. Sompo Japan Sigorta kasko Poliçenizi, Kredi Kartınıza özel avantajlı taksitlerle ödeme yapıp Geniş Teminatları içeren Kasko sigorta poliçesine sahip olabilirsiniz. Sompo Japan Sigorta Kasko fiyatları için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak poliçenizi satın alın.

Allianz Sigorta Kasko Fiyatları
Güneş Sigorta Kasko Fiyatları

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır