Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Skoda Kasko sigortası karşılaştırma

Skoda Kasko sigortası karşılaştırma

Skoda Kasko sigortası karşılaştırma ile Skoda marka aracınız ile ilgili ülkemizde hizmet veren bir çok sigorta şirketinden aracınızın birçok riske karşı güvence altına alacağınız kasko tekliflerine sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kasko sigortanız var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınızı önlenmiş olur.

Skoda Kasko sigortası karşılaştırma yaparken;

 • Geniş Teminatlı Kasko Farkı : 0 km özel aracınız çalınır ya da tam hasara uğrarsa kasko poliçenizde yenileme teminatının olması gerekmektedir. İlk yıl kasko poliçenizde yenileme teminatının olması size büyük avantajlar sağlayacaktır.
 • Kaza veya arıza durumunda, yolunuza devam edebilmeniz için “ikame araç” hizmeti sunulması,
 • Yaş, cinsiyet, hasar geçmişi, mesleki bilgiler gibi size özel bilgileri dikkate alarak “size uygun” tekliflerin sunulması,
 • 1500’ ün üzerinde hasar hizmet noktasında sizlere “yakın hizmeti ağının” sağlanması,
 • Mini onarım hizmeti ile hasarsızlık indiriminizi kaybetmeden aracınızın onarımını sağlanması, gibi teminatları, sigorta şirketlerinden kasko fiyatları alırken muhakkak karşılaştırın.

Zorunlu trafik sigortası dışındaki araç sigortalarından en önemlisi ve yaygın olanı Genişletilmiş kasko sigortasıdır. Trafik sigortasının yapılması yasalar ile mecburi ve zorunludur. Kasko sigortası ise isteğe bağlı veya krediye dayalı talep nedeni ile yaptırılan bir sigorta türüdür. Sigortaların fiyatları açısından birçok faktör etken olduğundan kasko fiyatları için standart bir maliyet söylenemez.

Skoda Marka Aracınıza Kasko yaptırırken uzman bir sigortacıya ya da aracıya danışmalı ve mümkün olduğunca fazla teklifi karşılaştırmalısınız. Bu sayede aracınıza en uygun avantajları içeren, size en uygun korumayı sağlayan Skoda kasko poliçesini seçebilirsiniz. Bir kaza anında kendi aracınızın da zararının tazmini, aracınızı birçok olumsuzluğa karşı koruyan Skoda Kasko sigortası karşılaştırma başta aracınızın markası, modeli, seçeneğiniz teminatlar ve indirimlerle değerlendirilmelidir.

Size kayıtlı bir motorlu taşıtınızın neden olacağı kazada, zarar gören taraf veya tarafların zararını sizin ödemeniz yerine bu riski sigorta eden şirketin ödediği sigorta Zorunlu trafik sigortasıdır. Kasko sigorta poliçesi ise, tamamen isteğe bağlı ve kendi aracınızı korumaya yönelik yapılan bir sigortadır. Aldığınız aracın değeri veya sıfır kilometrede yeni bir araç olmasından başlayarak ek koşullara kadar birçok şart ve teminatı ya da kapsamlı sigortayı kasko poliçelerinde görebilirsiniz. Kasko Hasarsızlık indirimleri, sigorta şirketinin promosyonları gibi konulardan, sizin sigorta yaptırırken ekleyip çıkarabileceğiniz esnek teminatlardan Skoda Kasko sigortası karşılaştırması doğrudan etkilenecektir. Kasko sigortasında temel olarak, sizin aracınızın başına gelen zararlar için teminatlar ön plandadır.

Skoda Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

 1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
 3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.

Skoda Kasko sigortası hesaplama
Skoda Marka Araç sahipleri doğabilecek risklere karşı araçlarını kasko şirketlerine kasko yaptırarak risklerden korumaktadır ve araç ve ruhsat sahibi ile ilgili bir takım değerlendirme yapıldıktan sonra Skoda Kasko sigortası hesaplama ile Skoda kasko fiyatları belirlenmektedir.

Skoda Kasko sigortası hesaplama

Skoda Marka Araç sahipleri doğabilecek risklere karşı araçlarını kasko şirketlerine kasko yaptırarak risklerden korumaktadır ve araç ve ruhsat sahibi ile ilgili bir takım değerlendirme yapıldıktan sonra Skoda Kasko sigortası hesaplama ile Skoda kasko fiyatları belirlenmektedir. Sigorta Piyasasında hizmet veren Kasko şirketlerinin sunmuş olduğu Skoda kasko paketi ile tam veya kısmi koruma sağlanmakta ve araç sahipleri ise poliçe imzalayarak prim ödemektedir.

Skoda Kasko sigortası hesaplama yaptıracak araç sahipleri ödeyebilecekleri rakamlar ve zengin kasko içeriği talep etmektedir. Kasko paketleri ile sunulan Skoda kasko fiyatları bir takım kasko hesaplamalardan sonra ortaya çıkmaktadır. Skoda Kasko sigortası hesaplama ile sunulan teminatlar hesaplara dahil edilirken çeşitli indirimler de olabilmektedir.

Araç kasko hesaplama yaptıracak olan araç sahibi, kasko paketinin içeriğinin ve ruhsatlı araç sahibi olarak kendisine ait ruhsatın bir takım rakamsal değerler olarak ele alınarak kasko hesaplaması yapıldığını görmektedir. Araç sahibi özellikle kasko teminat paketlerini iyi bir şekilde incelemeli ve temel teminatların yanı sıra aracın korunması açısından ek teminatları da sunan kasko sigortası paketlerini tercih etmelidir. Skoda Kasko yapılacak aracın bulunduğu şehir, aracın durumu, aracın marka ve modeli kasko hesaplamasında temel alınan kriterlerdir. Araca sonradan ilave edilen aksesuarlar aracın kasko bedeline eklenerek ondan sonra kasko sigorta hesaplama yapılır. Farklı araç kasko şirketleri farklı fiyatlar sunmaktadır ve söz konusu farklılık teminat paketlerinin içeriğinden kaynaklanmaktadır.

Skoda Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

 1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
 3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Skoda Kasko sigortası poliçesi
Skoda Kasko sigortası fiyatları

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır