Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Skoda Kasko sigortası bedeli

Skoda Kasko sigortası bedeli

Skoda Kasko sigortası bedeli, Skoda Marka Araç modellerinin hepsi kullanıcılarına eşsiz bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. Skoda marka Aracınızda yaşadığınız bu konforun bozulmaması için aracınızı, dışarıdan gelebilecek tehlikelere ve risklere karşı da koruma altına almalısınız. Bu nedenle aracınıza Skoda Araç kasko sigortası hizmeti almanız mutlaka gerekli bir durumdur.

Skoda Marka aracınız için En güvenilir teklifleri Tam Yetkili Sigorta Acenteleri vermektedir. Kasko poliçelerinizde gerekli olan tüm teminatların olmasına dikkat edin. Skoda Kasko sigortası bedeli Her üç ayda bir Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Müdürlüğü tarafından güncellenmektedir. Aracınızın Skoda kasko değeri hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek isterseniz Türkiye Sigorta Reasürans Birliği Web Sitesindeki kasko değer listesinden marka ve tipini ve modeli bularak Skoda Kasko sigortası bedeli hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Skoda Kasko bedelleri için tıklayın.

Skoda Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Skoda Kasko sigortası değerleri
Skoda Kasko sigortası acenteleri

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır