Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Oto Kasko Sigorta fiyatları

Oto Kasko Sigorta fiyatları

Oto Kasko Sigorta fiyatları, Sigortalı Kişinin Eski araçlarındaki hasar prim oranlarına göre, Kişinin yaşına göre, Mesleğine, çalıştığı kurumuna göre vb. birçok özelliklere göre değişmektedir. Oto Kasko Sigorta Fiyatları, birçok şirketten birçok farklı markadaki araçlara göre değişmektedir. Bu karmaşanın içinde doğru kasko ücretinin hesaplanması için sigorta acentesine mutlaka doğru bilgiler vermeniz gerekmektedir. Bu durumda doğru Oto kaskosu yaptırmak biraz da sizin elinizdedir. İkinci olarak da yapmanız gereken güvenilir bir oto kasko acentesi bulmaktan geçer. Acentenizden otonuza kasko yaptırırken aracınızla ilgili tüm bilgileri vermeniz gerekmektedir. Buna göre de istediğiniz teminatlarda istediğiniz ödeme koşullarında oto kasko sigorta poliçesi yaptırmış olursunuz. Oto kasko sigortası için mutlaka Tam yetkili bir sigorta acentesinden bilgi alın.

Güneş Sigorta Kasko Fiyatları
Full Kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır