Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Opel Kasko sigortası ücretleri

Opel Kasko sigortası ücretleri

Karayollarında, otoparklarda, sokaklarda, trafiğe çıkan bütün araçlar çeşitli risklerle karşı karşıya kalmakta ve araç sahipleri risklere karşı araçlarını güvence altına almak için araç kasko şirketlerine ulaşarak oto kasko hesaplaması yaptırmakta ve Opel Kasko sigortası ücretlerini öğrenerek isteğe bağlı olarak oto kasko hizmeti satın almaktadır. Kasko hizmeti veren şirketler tarafından belirlenen Opel Kasko sigortası ücretleri, kasko paketleri içeriğine göre farklılık gösterirken, kasko şirketleri arasında da fiyat farklılıkları gözlenmektedir. Oto kasko hesaplama araç kasko şirketleri tarafından aracın durumuna, marka ve modeline göre araç değeri fiyatına göre, aracın bulunduğu şehre göre, güvence altına alınmak istenen risklerin bulunduğu kasko paket içeriğine göre belirlenmektedir. Standart kasko fiyatları ile full kasko veya ek teminatlı kasko paketleri arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Kasko paketine karar veren araç sahibi kasko şirketi ile araç kasko poliçesi imzalamaktadır. Oto kasko hesaplama sonucu ortaya çıkan araç kasko fiyatı poliçede belirtilerek imzalanır ve araç sahibi prim ödemelerine başlar. Araç kasko süresi 1 yıldır. Kasko süresi içerisinde aracın hasar alması, kazaya karışması, zarar görmesi durumunda kasko kapsamı içerisinde bulunan zararlar araç kasko firması tarafından karşılanır.

Opel Kasko süresi 1 yıldır ve riskler gerçekleştiği takdirde kasko sigorta şirketi zararı temin etmektedir. Kafanızın karışmaması ve zamandan tasarruf için Teklif formlarından bilgilerinizi doldurup bize ulaştığınızda sizin yerinize Opel Kasko sigortası sorgulama işlemini ve sigorta şirketlerinin Kasko sigorta karşılaştırmalarını sizin adınıza biz yapıyoruz ve size en geniş teminatlı ve en uygun Opel Kasko sigortasının teklifini iletiyoruz. Bm marka aracınız varsa En uygun ve en geniş teminatlı kasko poliçesini sadece Tam yetkili sigorta acenteleri vermektedir.

Opel Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
En Ucuz En Uygun Opel Kasko
Opel Kasko sigortası teklifi

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır