Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Opel Kasko sigortası bedeli

Opel Kasko sigortası bedeli

Opel Kasko sigortası bedeli, Opel Marka Araç modellerinin hepsi kullanıcılarına eşsiz bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. Opel marka Aracınızda yaşadığınız bu konforun bozulmaması için aracınızı, dışarıdan gelebilecek tehlikelere ve risklere karşı da koruma altına almalısınız. Bu nedenle aracınıza Opel Araç kasko sigortası hizmeti almanız mutlaka gerekli bir durumdur.

Opel Marka aracınız için En güvenilir teklifleri Tam Yetkili Sigorta Acenteleri vermektedir. Kasko poliçelerinizde gerekli olan tüm teminatların olmasına dikkat edin. Opel Kasko sigortası bedeli Her üç ayda bir Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Müdürlüğü tarafından güncellenmektedir. Aracınızın Opel kasko değeri hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek isterseniz Türkiye Sigorta Reasürans Birliği Web Sitesindeki kasko değer listesinden marka ve tipini ve modeli bularak Opel Kasko sigortası bedeli hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Opel Kasko bedelleri için tıklayın.

Opel Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Opel Kasko sigortası değerleri
Opel Kasko sigortası acenteleri

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır