Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Öğretmen Kasko

Öğretmen Kasko

Değerli Öğretmenlerimiz veli nimetimizdir. Bu kutsal mesleğe sahip kişiler toplumdaki yerleri konumları bakımından, araç kasko sigortası yaptırırken de en uygun, hesaplı ve özel indirimli poliçe satın almayı hak ediyorlar. Sigorta şirketleri araba kasko sigortası yaparken aracın ve kişinin kişisel şahsi özelliklerine büyük önem veriyorlar. Buna istinaden kişinin ( sigortalının) güvenilirliği arttıkça sigorta şirketinin araca verdiği kasko fiyatında da indirimlere tabi olarak fiyatı düşüyor. Öğretmenler bu konuda diğer kamu çalışanları gibi ve hatta Meslekleri konumuyla daha fazla güvenilir kişiler olarak kabul edildikleri için indirimli kasko seçeneklerinden faydalanmaları sağlanıyor. Bu ve benzeri sebeplerden dolayı öğretmenlerimizin araç kasko teklifi alırken dikkat etmeleri gereken noktalardan biriside mesleklerini belirtmeleridir. Meslek haricindeki diğer kişisel bilgilerde kasko fiyatının daha aşağılara inmesini sağlayacaktır. Eğer öğretmenseniz ve kasko teklifi almak istiyorsanız web sitemiz vasıtasıyla iletişim bölümünden yetkili sigorta acenteliğimizde görev alan çalışma arkadaşlarımıza aracınızla ilgili bilgileri vererek kasko teklifi alıp öğretmen olmanın verdiği avantajı kullanabilirsiniz. Sigorta Poliçenizi yaptırırken Mutlaka Mesleğinizi Sigorta danışmanlarına bildiriniz ve özel Meslek indirimlerinden yaralanınız.

Öğretmenler müjde! artık sizin de kendinize özel bir kasko indiriminiz var. Öğretmen Kasko ile artık siz de mesleğiniz sayesinde bir kasko indirimi kazanacak diğer meslek gruplarına göre çok çok daha ucuz kasko yaptıracaksınız. Siz ve sizin gibi öğretmen arkadaşlarınızın öğretmen kaskoyla tanışması için bir an önce web sayfamızı ziyaret edin: Öğretmen kasko teklifleri için,

  • Aşağıdaki Formu doldurarak;
  • Tek bir formla Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen kasko tekliflerini görün.
  • Kasko teklifleri arasından size en uygun olanı seçin.
  • %25’e Öğretmen indirimi avantajlarından faydalanın.
  • Satış anında ve satış sonrasında size özel hizmetlerden yararlanın.
  • Tüm sigorta ihtiyaçlarınız için size özel atanan müşteri temsilcinizin bilgilerine ulaşın.
  • Poliçeniz adresinize ücretsiz kargo ile teslim olsun.
  • Kredi kartıyla vade farksız taksit avantajından yararlanabilirsiniz.
Kamu kasko
Allianz Sigorta Kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır