Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyız?

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyız?

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyız? Huzur ve aile ortamını tek çatı altında birleştiren ev ortamındaki huzur, konut paket sigortası ile güvence altına alınmalıdır. Konut Sigortası ev sahiplerinin aklına bile gelmeyecek birçok riske karşı teminat sağlayarak, kişiye güvence sunmaktadır. Konut Sigortası, değişik iklimlerden kaynaklanan zararları; şiddetli yağışlar, fırtınalar, heyelanlar, depremler, yangınlar ve hırsızlık olaylarından doğan tüm zararlar için güvence sunduğundan konutunu güvende tutmak isteyen kişiler için oldukça ideal bir koruma yöntemidir. Konut sigorta poliçesi yaptırırken yaşanılan bölgedeki iklim dâhil olmak üzere tüm riskler düşünülerek hareket edilmeli ve bu yönde sigorta içeriği oluşturulmalıdır. Konut paket sigortası, bir evin başına gelebilecek herhangi bir kazadan doğacak olan zararı karşılayarak daha büyük masrafların doğmasını engelleyecektir. Konut Sigortası olmayan bir ev doğal afet veya bir yangın sonucu zarar gördüğü takdirde konut sigortası primlerinden çok daha yüksek meblağlarda masrafa girmektedir. Konut poliçesi kişiler için bu riski paylaşmakta ve ufak miktarlarla, bol taksitli ödeme seçenekleriyle kişilerin konutlarını ve işyerlerini güvence altına almaktadır. Tamamen konutu korumaya yönelik olan bu sigorta istendiği takdirde eşyaları da kapsayacak şekilde düzenlenmektedir. Eşyalı kiralık daire sahipleri, ev ve eşyayı birlikte sigorta ettirerek olası riskleri kapsam altına alarak büyük masraflardan ve kiracılardan doğabilecek kötü sonuçlara karşı hazırlıklı olmaktadır. Konut sigortası sizin kötü gün dostunuz olacaktır.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Ev veya İşyeri Satıldığında Paket Sigortası Ne Olur?
Konut Sigortası Süreleri Ne Kadar? Ne Zaman Yaptırılmalı?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır