Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?

Yaşamınızı sürdürdüğünüz Konut sigortası, modern zamanların risk yönetimi anlayışına tamamen uyum sağlayan, bu yönde kişilere çeşitli güvenceler sunarak maddi yükünü azaltmaktadır. Zaman ilerledikçe daha da ilerleyen şehir mimarisi yaşam alanlarının modernleşmesini sağlarken aynı zamanda risk yönetimini de beraberinde getirmek zorunda kalmaktadır. Yangın, deprem, sel, su, fırtına, heyelan vb. olaylar gelişmiş mimariyi umursamadan konutlara zarar vermektedir. Sigorta şirketleri, tamamen sorumluluk bilinciyle kişilere konut sigortası yaptırırken, taksitli prim ödeme seçenekleri de sunarak risk yönetiminde kolaylıklar sağlamaktadır. Konut Paket Sigortaları olduğu sürece konutların olası kazalarda almış olacağı zararlar tamamen konut paket sigortasını yapan sigorta şirketi tarafından tespit edilerek poliçe teminatlarına uygun bir şekilde tazmin edilmektedir. Hasar ziyanını ortadan kaldırmak, kısa süre içerisinde eski huzur ortamına kavuşmak ve yaşanılan kötü durumu en hafif zararla atlatmak için kişilerin konut ve eşyalarını sigorta yaptırması önerilmektedir. Modern yaşamın modern gereklerinden biri olan konut sigortası ile hayat çok daha kolay ilerlemektedir.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortası Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?
En Uygun Konut Sigortası Fiyatlarına Nasıl Ulaşılır?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır