Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mercedes Kasko sigortası fiyatları

Mercedes Kasko sigortası fiyatları

Siz de mercedes araç sahibiyseniz ilk olarak aracınızın ve sizin ihtiyacınıza yönelik teklifleri bulabileceğiniz en uygun Mercedes Kasko sigortası fiyatları için araştırma yapmalısınız. Hem sizi hem de aracınızı her türlü tehlikelere karşı koruyacak olan bir sigorta şirketi seçerken; size güven vermesine, sunduğu tekliflere, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Mercedes kasko sigortası fiyatları hesaplama ve sorgulama ile arabanız için en ucuz, en uygun fiyatlı kasko sigortasını birçok sigorta şirketi ürünleri arasından karşılaştırarak bulabilirsiniz.

En uygun Mercedes kasko sigortası fiyatlarını Web sitemiz aracılığı ile bizlere ulaşarak teklif alabilirsiniz.

  • En iyi sigorta şirketlerinden AUDİ kasko sigortası teklifi alın.
  • Mercedes kasko sigortası fiyatlarını karşılaştırın.
  • %25’e varan fiyat avantajlarını yakalayın!
  • Bütçenize en uygun Mercedes kasko sigortasını satın alın.

Mercedes aracınız varsa, kasko sigortası fiyatları sorgulamak için, Mercedes kasko hesaplama sayfamızdaki formu eksiksiz doldurabilir, Mercedes kasko fiyatlarına hemen ulaşabilirsiniz.

Mercedes Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Mercedes Kasko sigortası hesaplama
Mercedes Kasko sigortası firmaları

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır