Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mapfre Sigorta Kasko Fiyatları

Mapfre Sigorta Kasko Fiyatları

Mapfre Sigorta, Aracınız için tüm Risklere karşı sizi ve aracınızı korur ve size özel Kasko sigorta teklifleri sunmaktadır. Mapfre sigorta kasko fiyatları ile Genişletilmiş Mapfre Kasko Sigortası Poliçesinde tüm teminatları, bir poliçede toplamış ve size özel ayrıcalıklı avantajlar sunmaktadır. Tek bir poliçede sunulan Mapfre sigorta Kasko sigortası aracınızın ilk bir yılında meydana gelen yanma, hırsızlık, çalınma, deprem, sel, su ve tam hasar (Pert) durumlarında aracınızın yenisini alıyor veya kasko bedelini size ödüyor. Mapfre sigorta, Mapfre hizmet ile 7 gün 24 saat size hizmet ediyor. Yolda kaldınız, Mapfre hizmet, aracınızı tamire götürüyor. Size profesyonel anlamda destek vererek seyahatinize devam etme olanağı sağlıyor veya isteğiniz doğrultusunda ikamet adresinize dönebiliyor veya otelde konaklama imkanı veriyor. Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, rahatsızlanmanız, yaralanmanız halinde size ulaşıyor. Sağlık merkezine naklinizi sağlıyor. Birlikte seyahat ettikleriniz için de nakil hizmeti veriyor. Ayrıca Mapfre Sigorta, hizmet Sağlık yardımı sağlıyor. Acil mesajlarınızı gönderiyor. Mapfre sigorta, kasko poliçenizde mini onarım hizmeti sunarak size hasarsızlığınızı koruma anlamında yardımcı oluyor. Mapfre sigorta kasko poliçesi ile, kasko fiyatlarıyla aracınız ve sizin için sayısız hizmet alarak her türlü riskten korunuyor. Mapfre sigorta, kasko hasar işlemlerin de hasar işlemleri hattı ile 24 saat hizmet vermektedir. Mapfre sigortadan kasko fiyatı almadan aracınızın kasko sigortasını yaptırmayın. Mapfre Sigorta kasko Poliçenizi, Kredi Kartınıza özel avantajlı taksitlerle ödeme yapıp Geniş Teminatları içeren Kasko sigorta poliçesine sahip olabilirsiniz. Mapfre Sigorta Kasko fiyatları için lütfen iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak poliçenizi satın alın.

Axa Sigorta Kasko Fiyatları
Doğa Sigorta Kasko Fiyatları

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır