Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigortasının Üçüncü Şahıslara Karşı Sorumluluğu Var mı?

Konut Sigortasının Üçüncü Şahıslara Karşı Sorumluluğu Var mı?

Ev Konut paket sigortası, bazı hallerde üçüncü şahıslara uğratılan zararları da teminat kapsamına almaktadır. Örneğin sigortalı evde yaşanılan su taşkını veya yangın çıkması, yangın sonucu duman vb gibi olayların oluşması sonucunda, komşunun evinde veya eşyalarında herhangi bir zarar görmesine sebep olmuşsa oluşan hasarlar, zararlar sigorta paket kapsamında sigorta şirketi tarafından karşılanabilmektedir. Bunun için konut sigorta poliçelerinde “komşu mali sorumluluk” teminatı bulunmalıdır. Bu Teminat yok veya verilmemiş ise Mutlaka Bu teminatın eklenmesini sigorta yaptırdığınız Yetkili Sigorta Acentesi veya Sigorta Şirketinden mutlaka talep ediniz. Sigorta Teminat limitleri ile belirlenebilen bu durum olası tehlikelerde üçüncü şahsa verilen maddi, manevi zararları da karşılamaktadır. Misafir sorumluluk, ev sahibine karşı sorumluluk gibi teminatlar ile sigorta şirketinden güvence almak mümkün kılınmaktadır. Misafir olan bir eve hırsız girmesi sonucunda hırsızdan ötürü misafirin eşyası zarar görmüş İse eğer, misafir sorumluluk teminatı olması sebebiyle zarar sigorta şirketinden paket sigorta kapsamından tanzim edilebilmektedir. Konut paket sigortası; ev sahibi, kiracı, komşu misafir, eşya, demirbaş gibi tüm varlıklara ve kişilere verilen zararı karşılayabilecek şekilde düzenlenmesinden ötürü kişiler için tam bir koruma sağlamaktadır. Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili Tüm Teminatların Poliçenizde Mutlaka olmasını Talep edin.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, aklınıza takılabilecek tüm soruları sormak, Konut Poliçesi içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortasının Karşılamadığı Durumlar Nelerdir?
Konut Sigortası Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır