Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigortası Yaptırmanın Faydaları

Konut Sigortası Yaptırmanın Faydaları

Konut Sigortası Yaptırmanın Faydaları, Konut paket sigortası yaptıran kişiler birçok avantajlarla karşılaşmakta ve uzun vadede sigorta poliçesinden olumlu yönde faydalanmaktadır. Sigorta yaptırmanın faydalarını şöyle sıralamak mümkündür:

  • Konut, Ev ve eşyaları doğal afetlere (deprem, sel, heyelan, doğal afetler gibi), hırsızlık ve yangın gibi tehlikelere karşı da korumaktadır.
  • Konut sigorta poliçesi ile poliçeye eklenmiş olan, Üçüncü şahıs sorumluluk teminatı dâhilinde, evcil hayvanların üçüncü şahıslara vereceği olası zararlara karşı güvence sağlamaktadır.
  • Konut paket sigortası içeriğindeki teminat limitleriyle değerli eşyalar, elektronik cihazlar ve lüks eşyalar da bedelleri dahilinde güvence altına alınmaktadır.
  • Konut Sigortası eşyaların sadece konut içerisindeki zararlarını değil aynı zamanda eşyanın tamiri ve temizliği gibi durumlar sonucunda da zarar görmesi, eşyalar için sigorta kapsamında güvence olarak sunulmaktadır.
  • Konut, Ev ve işyerinde kiracı konumunda olan kişiler için elzem olan riskler sonucunda oluşan hasarlarda; boya – badana, dekor – tadilat gibi masraflar sigorta kapsamında değerlendirilmektedir.

Konut Sigortası yaptırmak, evin geleceği için, değerli eşyaların korunması için en az maliyetli koruma yöntemidir. Olası bir kazada, doğal afette evin uğrayacağı zararlar konut sigortası olmaması durumunda çok büyük masraflar çıkartırken sigortanın olması durumunda kişilere hiçbir sıkıntı çıkarmamakta, tüm masrafları karşılamaktadır.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Kimler Konut Sigortası Satın Alabilir?
Konut Sigortası İle Hangi Riskleri Kapsam Altına Alabilirsiniz?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır