Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigortası ve DASK Teminatları Nelerdir?

Konut Sigortası ve DASK Teminatları Nelerdir?

Ev Konut paket sigortası teminatları Ana ve Ek teminatlar olmak üzere iki gruba ayrılmaktadır. Ana teminatlar başlıca yangın ve yangından doğan zararlar iken ek teminatlar hırsızlık, sel, su taşkını, yer kayması, cam kırılması, kar fırtınası, ferdi kaza teminatı, şiddetli yağışlar, çilingir hizmetleri, acil sağlık hizmetleri vb içeriklerden oluşmaktadır. DASK teminatları ise; deprem, deprem sonucu oluşabilecek yangın, infilak, tsunami sel, su taşkınları ve depreme bağlı yer kaymalarından doğan zararları kapsamaktadır. Konut paket sigortasında mülk sahipleri faydalanabilmekte, kiracılar ise eşyayı korumaya yönelik sigorta yaptırabilmektedir. DASK’ta ise, tapuya kayıtlı ve özel mülkiye tabi taşınmazlar üzerinde kurulmuş binalar, Kat Mülkiyeti Kanunu ile desteklenmiş bağımsız bölümler, bu tarz binaların içinde yer alan ofis, büro gibi bağımsız işyerlerine ait bölümler ve doğal afetler sebebiyle Devlet tarafından yaptırılmış olan meskenler DASK teminatı kapsamında yer almaktadırlar.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortası ile DASK Sigortası Arasındaki Fark Nedir?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır