Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigortası Süreleri Ne Kadar? Ne Zaman Yaptırılmalı?

Konut Sigortası Süreleri Ne Kadar? Ne Zaman Yaptırılmalı?

Konut Sigortası Süreleri Ne Kadar? Ne Zaman Yaptırılmalı? Konut paket Sigortası yaptırmak için herhangi bir zaman dilimini beklemeye gerek yoktur. Evinizi aldığınız andan itibaren, yeni eve taşınıldığı an, sağlık veya trafik sigortası ile birlikte herhangi bir sigorta poliçesi satın alındığı zaman konut sigortası da alınmalıdır. Birçok sigorta şirketine bağlı Yetkili sigorta acenteleri, evi güvence altına alırken eşyaların da sigorta kapsamına dâhil edilmesini önermektedir. Böylece hırsızlıklara karşı genel bir koruma oluşturulmuş olur.
Konut paket sigortaları genellikle bir yıl için yapılmaktadır. Sigortanın bitmesine yakın bir tarihte, ilgili yetkili sigorta acentesi çalışanları, telefonla ve mesajla bilgilendirme yaparak sigortanın bitmek üzere olduğunu hatırlatma hizmeti vermektedir. Online konut sigortası satın alma imkânı sunan şirketler çok kısa süre içerisinde onlarca şirket teklifini listeleyerek uygun fiyat seçeneğiyle sigorta alınmasını sağlamaktadırlar. Yaşam alanını, iş ortamını, değerli eşyaları ve huzur ortamını güvence altına almak için konut poliçelerine ek teminatlar eklenmekte, özel şartlarla desteklenmektedir.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyız?
Kimler Konut Sigortası Satın Alabilir?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır