Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigortası İndirimleri Nelerdir?

Konut Sigortası İndirimleri Nelerdir?

Evleri, Konutları ve içerisindeki Eşyaları korumayı amaçlayan konut paket sigortası, olası tehlikelere ve risklere karşı teminat altına alarak koruma sağlamaktadır. Konut paket sigortası, poliçe teminat içeriği hazırlanırken sigortayı çeşitli seçeneklerle indirimli almak mümkündür. Hasarsızlık indirimi ve alarm indirimi olmak üzere iki adet indirim bulunmaktadır.
Bunların haricinde konut eğer site içerisinde ise Güvenlik görevlisi gibi, ayrıca kişiye ait birden fazla konutun olması gibi özel indirimlerden de yararlanılır.

Konut paket Hasarsızlık İndirimi: Konut paket sigortası yaptırılan konutun (ev veya işyeri) sigorta süresi boyunca herhangi bir şekilde hasar görmemesi, hasar zarar tazmini talebinde bulunmaması sonucunda poliçenin yenilenmesi halinde mevcut sigorta için sigorta şirketlerine göre farklı farklı indirim oranları uygulanmaktadır. Her sigorta şirketinde uygulanan bu hasarsızlık indirimi, konut sahiplerine büyük avantajlar sunmaktadır.

Alarm İndirimi: Sigorta ettirilmek istenen veya ettirilen konutun içerisinde aktif bir şekilde alarm bulunuyor ise sigorta şirketleri poliçe düzenleme aşamasında alarm indirimi uygulayarak poliçede gözle görülür bir indirim sağlamaktadırlar.

Poliçede İndirimlerden yararlanmak için poliçe düzenlemesinde eksiksiz ve tam bilgiyle birlikte doğru bilgi vermek gerekmektedir. İndirim alan kişiler, olası bir hasar durumunda hasarı belgelemek zorundadırlar. Aksi halde belgelenmeyen hasar, toplam hasar tutarı üzerinden en düşük indirim oranı ile hesaplanmakta ve ödeme yapılmaktadır.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Sigortalının Vefatı Durumunda Konut Poliçesine Ne Olur?
Konut Sigortası Hakkında Genel Bilgiler

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır