Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigortası Hangi Riskleri Kapsar?

Konut Sigortası Hangi Riskleri Kapsar?

Konut Sigortası Hangi Riskleri Kapsar? Eviniz için Konut sigortası yaptırmak, her şeyden önce huzurlu ve rahat hissetmenizi sağlar. Yaptıracağınız standart bir sigorta poliçesinin maliyeti, evinize ve eşyalarınıza gelebilecek hasardan çok daha düşük olur. Eviniz sizin kaleniz ve huzur ortamınız. Hem evinizi hem de içerisindeki eşyaları güvence altına almak da size düşüyor. Bu noktada konut sigortası için sigorta şirketini doğru seçmek büyük önem taşımaktadır. Zira sunulan normal standart ve ek teminatlar, sigorta şirketleri arasında şirketten şirkete göre farklılıklar gösterir. Örnek verecek olursak yangın teminatını tüm firmalar sunarken, bazıları sel ve su baskınlarını da standart poliçesinin içine dâhil etmektedir. Bazı sigorta şirketleri ise bunu ek bir teminat olarak görerek talep ettiği sigorta primini yükseltmektedir. Konut sigortası kapsamı içerisine başlıca teminatlar olarak, ferdi kaza teminatı, 7/24 acil yardım hizmetleri, enflasyondan korunma, cam kırılması, hırsızlık, araç çarpması ve duman zararları gibi çok değişik teminatlar girebilmektedir. Her sigorta şirketi bu teminatları sunsa da, yukarıda da belirttiğimiz gibi her birinin talep ettiği sigorta poliçesi ücretleri farklılık göstermektedir. Üstelik konut sigorta poliçesinin her yıl yenilenmesi de gerekmektedir.

İşte Tam yetkili sigorta acenteliğimiz, tam olarak bu noktada devreye giriyor. Türkiye’nin önde gelen 10 farklı sigorta şirketinden karşılaştırma yaparak sizler için teklif alan Acenteliğimiz, sadece 10 dakika içinde tüm seçenekleri ile beraber poliçenizin kapsadığı teminatlarınızı görebilmenizi sağlıyor. En uygun Konut sigortası seçenekleri, %25’e varan fiyat avantajları ile sizlere sunulmaktadır. İnternet üzerinde arama yaparak, şirketten şirkete koşarak boşuna zaman kaybetmeyin konusunda uzman Yetkili sigorta danışmanı arkadaşlarımız, tüm bu araştırmaları sizler için yapmaktadır. Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden poliçenizi yaptırın.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortasında Dikkat Edilmesi Gereken Konular Nelerdir?
En Çok Teminata En Uygun Fiyatlar İle Sahip Olun..!

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır