Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigortası Hakkında Genel Bilgiler

Konut Sigortası Hakkında Genel Bilgiler

Her mevsim farklı risklerle doludur ve bu mevsim değişimlerine bağlı zararlarından ev ve işyerleri zarar görmektedir. Kışın kar yağışları, çığ düşmesi, don olayları, çatıda biriken karlar konutlara zarar verirken yaz mevsiminde ise ani yağışlar, sel ve taşkın gibi durumlar yaşadığınız konutlar için risk teşkil etmektedir. Bu tarz risklerin durumların önüne geçmek ev ve içerisindeki eşyaları korumak için, konut paket sigortası yaptırmak gerekmektedir. Farklı ve çeşitli teminatlar ile bina ve içerisindeki eşyaları koruma altına alan sigorta doğal afetlere ve üçüncü şahıslardan doğan zararlara karşı da maddi güvence sağlamaktadırlar. Bina ve eşya için güncel değerler hesaplanarak teminat oluşturulmakta ve poliçeye eklenmektedir. Poliçe kapsamında verilmiş olan Teminat ve limitlerle sigorta kapsamı genişletilebilmekte veya daraltılabilmektedir. Hasarsızlık ve alarm bulundurma gibi indirimler kişilerin sigorta ücretlerinde ciddi oranlarda prim indirimine sebep olmaktadır. Olası bir zararda sigorta olmadığı takdirde kişileri büyük maddi zararlar beklerken sigortası bulunan evlerde yaşanabilecek sıkıntılar tamamen sigorta güvencesi altında tanzim edilmektedirler. Sigorta modern yaşamın güvencesi olarak ev ve işyerleri için önemli bir koruma aracıdır. Konut veya işyeri Sigortanızı mutlaka yaptırın ve yarınlara daha güvenle bakın.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortası İndirimleri Nelerdir?
En Ucuz Konut Sigortası Nereden Alınır?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır