Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigortası Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Konut Sigortası Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Ev Konut ve eşya sigortası fiyatları güvence altına alınmak istenen binaya, konutun içerisinde bulunan değerli eşyalara ve teminat seçeneklerine göre belirlenmektedir. Konut sigortası fiyatı hesaplanırken bina yaşı, olası riskler, binanın metrekaresi, konut içerisindeki demirbaşlar, tesisatlar baz alınmaktadır. Sigortaya eşya sigortası dâhil edildiği takdirde ise eşyaların güncel değerleri poliçeye eklenerek fiyat limitleri belirlenmektedir. Konut ve eşya sigortasının aynı anda yapılması sigortanın çok daha avantajlı fiyatlarla satın alınmasını sağlamaktadır. Konut Sigortası yaptırılırken mevcut binada alarm sistemi olması durumunda alarm indirimi uygulanmaktadır. Poliçenin süresi boyunca hasarsızlık olması durumunda ise poliçe belirlenen oranlar ile indirimli yenilenmektedir. Ayrıca Kişiye ait başka evleri olup onlarında sigortasının bulunması, kişiye sigorta yaptırırken konut çokluğu indirimi sağlayacaktır. Kişiye özel belirlenen sigorta içerikleri yine kişiye özel fiyatlar ile kredi kartlarına taksit seçenekleriyle ödenmektedir. Ev ve eşyalara güvence sunmak, risklere karşı önlem almak için her bütçeye uygun sigorta seçenekleri bulunmaktadır.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

En Ucuz Konut Sigortası Nereden Alınır?
Konut Sigortası ile DASK Sigortası Arasındaki Fark Nedir?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır