Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Konut Sigorta Poliçesi Nedir?

Konut Sigorta Poliçesi Nedir?

Konut Sigorta Poliçesi Nedir? Konut paket sigortası, bir konutu ve aile bütünlüğünü korumayı amaçlayan önemli bir sigorta türüdür. Konut sigortası olan bir yapı, deprem sonucu evin yıkılması, hırsızlık olayları, terör ve 3.şahısların kötü niyetli hareketleri sonucu zarar görmesi veya olası bir kazadan ötürü hasar alması durumunda tüm risklere karşı kişileri güvence altına almaktadır. Evinizin güvence altında olması ve eksiksiz tüm teminatlarla korunması kişilere iç huzuru da sağlamaktadır. Size özel konut sigortanız için belirlenen fiyatı kredi kartınızla taksitlerle ödeyerek, bütçenizi zorlamanız da bu sayede engelleniyor. Konut sigorta poliçesi, her yıl yenilenmektedir. Yenileme yapılan sigortalarda, mevcut sigorta şirketleriyle çalışıldığı takdirde uygulanan hasarsızlık yenileme indirimine de hak kazanılmaktadır. Konut Sigortası sadece ev sahipleri için değil aynı zamanda kiracılar için de bir güvencedir. Konutlarda Kiracı olarak oturan kişiler, sadece evin içindeki eşyaları sigorta kapsamında teminat altına alarak malvarlıklarının güvenliğini sağlayabilmektedir. Ev sahipleri ise, ev ile birlikte Eşya güvenliğini de sağlamak için eşyalar ile birlikte ek bir ücret ödeyerek komple konut sigorta poliçesi satın alabilmektedir. Düşük sigorta primleriyle desteklenen konut sigortası, hem evi hem de eşyaları üçüncü şahıslara ve olası kazalara karşı koruma sağlamaktadır.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

En Çok Teminata En Uygun Fiyatlar İle Sahip Olun..!
Ev veya İşyeri Satıldığında Paket Sigortası Ne Olur?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır