Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kimler Konut Sigortası Satın Alabilir?

Kimler Konut Sigortası Satın Alabilir?

Kimler Konut Sigortası Satın Alabilir? Konut paket sigortasının sadece ev sahipleri tarafından yaptırılması gerektiğine dair yanlış bir kanı mevcuttur. Konut paket sigortası hakkında bilinen bu yanlış bilgi, kişilerin malvarlıklarını risklerden korumasını engellemektedir. Zira konut paket sigortası kapsamına ev sahipleri haricinde başkasının evinde yaşayanlar, yani kiracı olanlar, iş yeri sahibi olanlar ve aynı şekilde kiralık bir iş yerinde iş hayatını idame ettiren kişilerde de girmekte ve bu kişiler isterlerse yaşadıkları binayı, evi ve hatta evin içindeki eşyaları ile birlikte sigorta ettirebilmektedir. Oluşacak tüm risklere karşı genel koruma sağlayan sigorta, mal sahibi olma ayrımı yapmaksızın sigorta kapsamından yararlanmak isteyen her kişi için özel teminat ve içerikler ile birlikte satılmaktadır. Konut sigortasını evini, aile yaşamını huzur ortamını korumak isteyen, değerli eşyalarını risklere karşı korumayı amaçlayan herkes tarafından satın almalıdır. 18 yaşından büyük herkes sigorta hizmetlerinden sorunsuzca yararlanabilmektedir. Sigorta yaşanılan yerin daha güvenli hale gelmesini kişileri olası talihsizliklere karşı maddi açıdan korumayı hedeflemektedir. Afetler, Hırsızlık, yangın, sel, heyelan, deprem gibi sorunlar sebebiyle ev ve iş yerine gelen zararlar sigorta dâhilinde maddi hasarlar ödenmektedir.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortası Süreleri Ne Kadar? Ne Zaman Yaptırılmalı?
Konut Sigortası Yaptırmanın Faydaları

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır