Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kasko sigortası

Kasko sigortası

Kasko sigortası, Elementer sigorta çeşitleri arasında belki de en önemli sigorta türüdür. Zorunlu Trafik Sigortası, Deprem Sigortası Dask, Mesleki Sorumluluk Sigortası, Sağlık Sigortaları, işyeri sigortaları, nakliyat sigortaları, gibi sigortalar da diğer sigorta çeşididir. Araba sahiplerinin mutlak surette yaptırması zorunlu olan sigorta diğer sigorta çeşidi de karayolları zorunlu trafik sigortasıdır. Zorunlu Trafik sigortası, kaza anında 3,Şahıslara (Karşı tarafa) hasarın belli bir limite kadar ki kısmını ödemektedir.  Kasko sigortası ise trafik sigortasından kaynaklanan hasarın limiti aştığı durumlarda devreye girer ve hasarın tamamı limitler dahilinde ilgili sigorta şirketleri tarafından ödenir. Buna istinaden aracınızla yaptığınız hasar sonrasında kusurlu eğer sizseniz, sigorta hasarsızlığınız bozulmuş olur. Sigorta Hasarsızlığınız bozulduğu anda hasarsızlık indiriminden faydalanamazsınız. Bunun içinde indirimden mahrum kalmamak için Kasko poliçesin de mutlaka hasarsızlık koruma teminatının olması gerekir. Yetkili sigorta acentesinden Kasko poliçesiniz yaptırırken mutlaka ama mutlaka hasarsızlık indiriminiz ile ilgili koruma teminatı olup olmadığını sorun. Hasarsızlık indiriminiz bozulduğunda kasko fiyatınızın oldukça yüksek çıkması kaçınılmazdır. Bu yüzden aracınız dikkatli kullanmanızda yarar vardır.

Kasko Sigorta Hesaplama
Kasko Sigorta şirketi

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır