Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kasko sigortası fiyatları

Kasko sigortası fiyatları

Aracınıza özel En uygun ve En ucuz, Kasko Sigortası fiyatlarını bulamamaktan mı şikayetçisiniz? Veya Bulduğunuz ve araştırdığınız sigorta ücretleri çok mu yüksek buluyorsunuz? Bizi dikkatle dinleyin. Kasko sigortası fiyatları Arayışınıza son verecek, bütçenizde tasarruf sağlayacak size uygun fiyatları bulabileceğiniz, Genişletilmiş Kasko sigortası seçenekleri..!

Kasko sigortası sorgulama işlemlerinizi Yetkili Acenteliğimizde yapın, sadece 5 dakikada T.C. Kimlik Numaranızı ve Araç plakanızın bilgilerini yazmanız ve sorgulamanız yeterli olacaktır. Sonra biraz bekleyin ve Türkiye’nin en iyi Sigorta şirketlerinin tekliflerini anında ONLİNE görün, karşılaştırın ve Genişletilmiş Kasko sigortanızı hemen yaptırın. Bu işlem sayesinde Genişletilmiş Kasko Sigortası Fiyatlarınızı görün ve Yetkili acenteliğimiz ile iletişime geçerek poliçenizi onaylatın.

Plaka Kodlarına Özel Genişletilmiş Kasko Sigortası Sorgulaması için;

 • Genişletilmiş Kasko sigortası yapılacak aracın ruhsat yapraklarının resmini ( İsim T.C.Kimlik no yazan sayfayı veya yeni satış alınmışsa Tesciline ilişkin geçici belgenin) Resimlerini çekin ve WHATSAPP hattımıza gönderin.
 • Aracınızla ilgili Kasko sigortası fiyatlarını veya zorunlu trafik sigortalarından hangilerini talep ediyorsanız ayrıca Whatsapp hattımızdan belirterek yazabilirsiniz.
 • Yada bir başka alternatif olarak da Genişletilmiş Kasko sigortası için sorgulama formundaki bilgileri eksiksiz doldurun,
 • En iyi sigorta şirketlerinin Sizea özel Genişletilmiş Kasko sigortası fiyatlarını anında ekranlarınız dan görün,
 • Aracınıza ve Size özel araç Genişletilmiş Kasko sigorta tekliflerini anında ekranda karşılaştırabilirsiniz.
 • Dilerseniz Merkez ofisimize ait santral iletişim hattımızı arayarak, yetkili acenteliğimizden Genişletilmiş Kasko sigortası tekliflerini karşılaştırmak ve bilgi almak için sigorta danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz.
 • Sigorta Teklif Ekranlarımızdan Yapacağınız karşılaştırmalarla Genişletilmiş Kasko sigortasında fiyat avantajlarını yakalayın ve kredi kartlarına taksitli olarak teklifleriniz onaylatın.
 • Yetkili Sigorta acenteliğimizle iletişime geçerek uzman desteği alarak poliçenizi telefonda da yaptırabilirsiniz.
 • Genişletilmiş Kasko Sigortası Poliçenizi İsterseniz taksitli olarak, isterseniz Nakit ödeyebilirsiniz.
 • Yaptırmış olduğunuz Genişletilmiş Kasko Poliçeniz ücretsiz kargo hizmetimiz ile size gönderilsin.
 • Türkiye’de tüm illere ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmaktadır.
 • Ayrıca Genişletilmiş Kasko sigortasını bizden yaptıran Tüm Müşterilerimiz için Tüm Türkiye geneline Ücretsiz kargo hizmetlerimiz bulunmaktadır.
2018 YILI kasko fiyatları hesaplama

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır