Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kasko Sigorta şirketi

Kasko Sigorta şirketi

Kasko sigorta poliçesi yaptırmak için, kasko sigorta şirketlerinden, kasko teklifi almanız gerekmektedir. Kasko sigorta şirketi dediğimiz kavram sigorta şirketleridir. Kasko sigortanızı mutlaka tam yetkili sigorta acentelerinden yaptırın. Unutmayın hasarda sadece yedi gün yirmi dört saat yanınız da yetkili sigorta acenteniz destek verir size. Sigorta şirketlerinin bölge müdürlüklerine gittiğiniz zaman size kasko fiyatını verebilirler ve poliçenizi bölge müdürlüğünde de yaptırabilirsiniz. Tam Yetkili Sigorta Acenteleri birçok sigorta şirketinin acenteliğini ellerinde bulundurarak size daha uygun hesaplı kasko sigorta teklifini farklı sigorta şirketlerinden teklifler halinde sunabilirler. Örnek olarak eğer ki mesleğiniz öğretmense ve sizin sigorta acenteniz sigorta şirketlerinin öğretmenlere tanımış olduğu meslek indiriminden yararlandırıp öğretmen kasko olarak daha uygun daha ucuz teklif verecektir. Mesleğinizle ilgili indirim avantajından mutlaka yararlanmalısınız.

Kasko sigortası
Kamu kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır