Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kasko Sigorta Hesaplama

Kasko Sigorta Hesaplama

Araçlar, Tüm oluşabilecek risklerden korunmak için, Araç Kasko Sigorta Şirketleri tarafından kasko yapılması ile korunmaktadır ve risklerin kapsamına göre kasko fiyatları belirlenirken kasko hesaplamada aracın marka ve modeli de çok önemlidir ve belirleyicidir. Ayrıca aracın bulunduğu şehre göre kasko hesaplama sonucu ortaya çıkan kasko fiyatı diğer illere göre farklılık gösterebilir. Araç Kasko hesaplama, araç kasko sigorta şirketleri tarafından seçilen teminat kapsamına göre yapılır ve araç sahibi sigorta poliçesini imzalar ve prim ödemeye başlar. Araç kasko sigorta süresi Toplam da 1 yıl süreli yapılır. Bir yıl içerisinde kasko kapsamında bulunan riskler gerçekleştiği zaman araç kasko sigorta şirketi araçta olan zararı karşılamakla yükümlüdür.

Araç Sigorta teklifi
Kasko sigortası

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır