Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

KASKO Hesaplamak

KASKO Hesaplamak

Otomobil sahipleri, Araçlarını kasko hesaplama yaptırarak güvence altına almaktadırlar. Araçların Kasko hesaplamak ile kasko Poliçelerinde Genel Teminatlar olarak çarpma, çarpılma, yanma, devrilme, çalınma, Hırsızlık vb. gibi risklerden koruyarak teminat altına almaktadır. Karayollarında hareket halindeyken, otoparklarda, Evlerinin önünde park halindeyken karşılaşılabilecek riskler için kasko sigorta şirketleri tarafından kasko hizmeti sunulmaktadır. Kasko poliçelerinin fiyatları hasarsızlık durumlarına göre yıldan yıla fark etmektedir. Her yıl kasko fiyatları belirlendiği gibi 2018 kasko hesaplama ile 2018 yılında da araçlar risklere karşı güvence altına alınmaktadır.

2018 Yılı Kasko hesaplama, Aracın marka ve Modeline göre, Aracın Hasarsızlık kademesine göre, bulunduğu ile göre ve Mesleki indirimlere göre yapılmaktadır. Kasko poliçesi, sigorta şirketleri tarafından hazırlanan kasko paketleri farklı riskler içermektedir ve kendi aralarında içerdiği teminatlara göre kasko, Dar kasko, Tam kasko, Genişletilmiş Tam Kasko paketleri olarak hizmete sunulmaktadır. Araba sahipleri istedikleri kasko paketlerini istedikleri sigorta şirketlerinden teminatlarını belirleyip, araçlarını seçtikleri risklere karşı güvence altına alırlar.

Kasko sigorta şirketleri tarafından 2018 kasko hesaplama ile belirlenen kasko sigorta primleri belirlenip kasko poliçeleri oluşturulduktan sonra araba sahipleri tarafından satın alınır. Satın Alınan Kasko poliçesinin ödemesi yapılarak araç teminat kapsamına girmiş olur. Yıl içersinde meydana gelen hasarlarla ilgili, kasko sigorta süresi içerisinden seçilen kasko hesaplama paketinde bulunan risklerden biri, birkaçı veya hepsi gerçekleştiğinde poliçesini yaptırdığı kasko sigorta şirketi tarafından zarar araç sahibine ödenir.

2018 Araç Kasko Sorgulama
Anadolu Sigorta Kasko Hesaplama

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır