Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kasko Araç Değer Listesi

Kasko Araç Değer Listesi

Kasko değeri sorgulama ile, güncel araç kasko değerini öğrenin, kasko sigortanızı aracınızın değerine göre yaptırın. Kasko Araç Değer Listesi araçların kasko sigortası hesaplamasında baz alınacak olan değerin belirlenmesinde kullanılır.

Araç değer listesi, TSRB tarafından aylık olarak, araçların marka, model ve yılllarına göre piyasa fiyatları göz önüne alınarak hazırlanır ve yayınlanır. Sigorta şirketleri, araçlar için verdikleri kasko tekliflerinde araçların bu listedeki değerine göre fiyatlama yaparlar. Motorlu taşıtlar vergisi ödemeleri sırasında da kasko araç değer listesindeki, araç kasko değeri baz alınır.

Kasko Araç Değer Listesi, onbeş yaşına kadarki motorlu kara taşıtları için hazırlanmış olup, daha eski model ve tiplere ait motorlu taşıtların sigorta bedelleri sigortalı ile sigorta şirketi arasında mutabık kalınarak tespit edilmektedir.

Kasko Sigortası Fiyatları
En Uygun Kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır