Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kamu kasko

Kamu kasko

Kasko sigorta fiyatları belirlenirken meslek gruplarının özellikleri de göz önüne alınmaktadır ve çok daha uygun fiyatlara kasko poliçesi düzenlenebilmektedir. Meslek gruplarından özellikle Kamu çalışanları, memurlar ve diğer çalışanlar Kamu çalışanı olarak kasko poliçesin de mesleğini kullanarak, kasko sigortasında indirim yaptırabilir. Kamu çalışanları bu sayede kasko poliçelerinde çok uygun indirimler kazanabilirler. Kamu Memur gruplarından öğretmenler, polisler, askerler, resmi kurum çalışanları ve hatta doktorlar, meslekleri sayesinde kasko poliçelerinde çok uygun indirimler kazanabilirler. Kamu kasko Ankara ilinde özellikle çok kullanılacak bir kasko çeşidi olmuştur. Çünkü Ankara’da memur sayısı birçok ilimize göre daha çoktur. Güneş Sigorta, Unico Sigorta, Anadolu Sigorta, Groupama Sigorta, Allianz sigorta, Sompo Japan Sigorta gibi birçok güçlü sigorta şirketi de memurlara iyi fiyat çıkartarak memur olmanın verdiği avantajı kullanmanızı sağlamaktadır. Kamu kasko için web sitemizden kasko teklifi için çalışma arkadaşlarımız ulaşabilir ve uygun hesaplı kasko sigorta teklifleri alabilirsiniz.

Kasko Sigorta şirketi
Öğretmen Kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır