Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hyundai Kasko sigortası değerleri

Hyundai Kasko sigortası değerleri

Aracınızın Hyundai kasko değeri hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek isterseniz Türkiye Sigorta Reasürans Birliği Web Sitesindeki kasko değer listesinden marka ve tipini ve modeli bularak Hyundai Kasko sigortası değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Hyundai Kasko sigortası değerleri için tıklayın. Aracınızın marka, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini yetkili sigorta acentesinden isteyebilirsiniz.

Hyundai Marka aracınız için En güvenilir teklifleri Tam Yetkili Sigorta Acenteleri vermektedir. Kasko poliçelerinizde gerekli olan tüm teminatların olmasına dikkat edin. Hyundai Kasko sigortası değerleri, araçların marka, model ve üretim yıllarına göre değerini belirten listedir. Aracımız Türkiye Sigortalar Birliği’nin (TSB’nin) yayımladığı kasko listesine göre haftalık olarak güncellenmektedir.

Hyundai Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Hyundai Kasko sigortası değer listesi
Hyundai Kasko sigortası bedeli

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır