Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Groupama Sigorta Kasko

Groupama Sigorta Kasko

Groupama sigorta kasko araç sahiplerine farklı içeriği değişik özel kasko paketleri sunar. Araba Sahipleri kasko paketlerinden kendi ihtiyaçlarına uygun kasko sigorta paketini seçerek arabasını güvence altına alır. Groupama sigorta Elit kasko, Süper oto kasko, olarak özel araçlar için iki farklı kasko seçeneği sunar. Elit kasko % 50-60 hasarsızlık indirimine sahip araç kaskosudur. Bu Elit kaskoda hasarsızlık koruma teminatı sağlanmaktadır. Ayrıca Ek teminatlar arasında kapkaç teminatı da bulunur. Groupama sigorta kasko elit kasko teminatları, yanma, çalınma, çarpma, grev, lokavt, halk hareketi, kargaşalık, terör, sabotaj, deprem, eskime payı düşülmeksizin hasar ödeme, yetkisiz kişilerce çekilme, sel baskını, su baskını, kullanım ve gelir kaybından doğan zarar, sigara ile meydana gelen zarar(yangın hariç), anahtar kaybı, üçüncü kişilere verilen zarar, hukuksal koruma, kaza halinde tedavi masrafları, kapkaç, hasarsızlık koruma teminatlarıdır. Groupama sigorta süper oto kasko sigortası size 16 riske karşı güvence vermektedir. Groupama sigorta kasko paketi olan süper kasko ile Çarpma halinde oluşabilecek hasar teminat altına alınır.Groupama da hem elit kasko hem de süper oto kasko poliçelerinde Mini onarım hizmeti de dahildir. Kasko Poliçesi Mini onarım teminatını kullanarak aracınızdaki hasarı kaskonuz bozmadan mini onarım hizmeti veren servislerden yaptırabilirsiniz.

Anadolu Sigorta Kasko
2018 Tahmini Araç Sigortası Fiyatı

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır