Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Full Kasko

Full Kasko

Aslında Full Kasko demek, teminatları Full belirtilmiş (İstenilen Tüm teminatların eksiksiz ve muafiyetsiz olarak) verilmiş kasko anlamına gelmektedir. Yani ben Full kasko yaptırdım dediğiniz zaman içiniz rahat olacak. Yok şu kesinti vardı yok şu dahildi gibi durumlar minimum düzeye inecek. Ama yine Kasko teklifi alırken ve yaptırırken Kaskonuz Full dense bile yine de poliçenizin Tamamen Muafiyetsiz ve Tüm Teminatları içerdiğinden emin olmak için Poliçenizi okuyun. Full kasko yaptırmak için bir sigorta acentesi ile görüşüp teminatlarını belirtip Full olacak şekilde anlaşmanız gerekmektedir. Sigorta Sektöründe Kasko Poliçesi Primin Aşağıya Çekmek için Teminatların düşürülmesi gerekir ki bu da tamamen yanlış bir uygulamadır. Poliçeniz den çıkarttığınız bir teminat aracınızın başına ummadığınız bir anda gelecek o riskten dolayı siz zor durumda bırakacaktır. Keza Peki bu güvenilir sigorta acentesini nereden bulacaksınız? Bu sorunun cevabını iletişim bilgileri bölümümüzden bizlere ulaşarak, acenteliğimizden güvenilir çalışma arkadaşlarımızdan bilgiler alabilirsiniz.

Oto Kasko Sigorta fiyatları
Araç Sigorta teklifi

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır