Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Full Araba Kasko Hesaplama

Full Araba Kasko Hesaplama

Küçümsenemeyecek ücretler ödenerek satın alınan arabalar kasko yapılarak risklerden korunmakta ve araba kasko sigorta şirketleri tarafından araba sahibine sunulan Full Araba Kasko Hesaplama yöntemi ile elde edilen ücretler üzerinden sigorta işlemi gerçekleştirilmektedir. Arabaların karşılaşabileceği çarpma, çarpılma, devrilme, yanma, sele kapılma, terör olaylarında hasarlanma, çalınma, depremde hasar görme gibi birçok riskler bulunmaktadır.

Araba kasko hesaplama tüm riskleri kapsadığı gibi kısmi riskleri de kapsamaktadır. Araba kasko sigorta şirketleri tarafından araba sahibinin tercihine göre tam kasko veya kısmı kasko işlemi yapılabilmektedir. Araba sahipleri kasko sigorta şirketlerinin sunmuş olduğu kasko paketlerinin kapsamını inceleyerek öncelikle istediği kasko paketini seçmektedir. Seçmiş oldukları kasko paketleri araba kasko hesaplama yöntemi ile aracın markasına, durumuna, modeline ve bulunan ile göre hazırlanmaktadır.

Full Araba kasko hesaplama ile arabalarını kasko yaptıran araba sahipleri kasko sigorta şirketlerine kasko sigorta süresi 1 yıl olması nedeni ile 1 yıllık prim ödemektedir. Araba kasko sigorta şirketine ödenecek prim ve ne şekilde ödeneceği kasko sigorta poliçesinde belirtilmektedir. Kasko sigorta poliçesi imzalandıktan sonra prim ödemeleri başlamaktadır

Araba Kaskosu Hesaplama
Bmw kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır