Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ford Kasko sigortası firmaları

Ford Kasko sigortası firmaları

Ford Kasko sigortası firmaları ve Ford Kasko hesaplama yapmak ve kasko değerini öğrenmek istiyorsanız online teklif formlarını kullanarak, online Ford Kasko sigortası firmaları için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yetkili sigorta acenteniz vasıtasıyla, sigorta piyasasında birçok sigorta hizmeti veren sigorta şirketlerinden size özel Ford kasko sigortası ve Ford trafik sigortası teklifi alabilirsiniz.

Ford marka aracınız için en uygun Ford kasko sigortasına, web sitemiz bilgi formları yardımıyla ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen Ford kasko tekliflerini incelemek için sigorta sorgulaması yapın. Ford kasko fiyatları ve seçeneklerini görün, size en uygun Ford kasko sigorta poliçesini seçin. Çalışmış olduğumuz Anlaşmalı sigorta şirketlerinden kasko poliçelerinde %25’e varan fiyat avantajlarını yakalayın. Ford kasko sigortası firmaları olarak, kasko poliçesinde gerekli olan tüm teminatlar verilmektedir. Eksiksiz verdiğimiz Full Ford kasko sigortası için bize güvenebilirsiniz. Ford kasko sigortanız güvenilir Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden yaptırın içiniz rahat olsun. Ford marka Aracınızın, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

Ford Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Ford Kasko sigortası fiyatları
Ford Kasko sigortası değer listesi

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır