Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ford Kasko sigortası acenteleri

Ford Kasko sigortası acenteleri

Tam Yetkili Ford Kasko Sigortası Acenteleri, yılların verdiği deneyim ve kasko hizmeti sonrası ayrıcalıklarıyla Ford araç sahiplerine en uygun fiyatlı Ford kasko sigorta hizmetini sunmaktadırlar. Siz de ayrıcalıklı hizmetleriyle bütçenize en uygun ford kasko fiyat teklifi almak için ford kasko sigortası acentelerinden destek alın. Ford marka aracınız için, en uygun ve en geniş teminatlı ve en ucuz sadece tam yetkili sigorta acentelerinden ford kasko teklifini alabilirsiniz. Ford kasko sigortası için yetkili sigorta acenteleri size kasko poliçe içersindeki ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında geniş ve detaylı bilgi vereceklerdir. Ford kasko poliçenizde isteyeceğiniz teminatların hangilerinin olması gerektiği konularında size yardımcı olacaklardır.

Siz de Ford marka Araç sahibiyseniz ilk olarak Ford Aracınızın ve sizin ihtiyacınıza yönelik teklifleri bulabileceğiniz en uygun Ford kasko araç sigortası için araştırma yapmalısınız. Hem sizi hem de ford marka aracınızı her türlü tehlikelere karşı koruyacak olan bir ford kasko sigortası için, sigorta şirketi seçerken; size güven vermesine, sunduğu uygun ve geniş kapsamlı tekliflere, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı müthiş avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Bunun için, tam yetkili sigorta acenteleri yılların vermiş olduğu deneyimi ve kasko sigortası sonrasındaki sınırsız hizmetlerindeki ayrıcalıklarıyla ford marka araç sahiplerinin tüm kafa karışıklığına çözüm buluyor. Hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tüm tehlikelere ve risklere karşı korumak artık yetkili sigorta acentelerinin ihtiyacınıza yönelik teklifleri ile mümkün hale gelecektir. Ford marka aracınıza en uygun fiyatlarla ford kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz. Ford kasko sigortası acenteleri 7 gün 24 saat daima sizin yanınızda olacaktır.

Ford Marka Aracınızın Yetkili sigorta Acenteleri vasıtası kasko poliçesinin yapılması ile sizlere şu kolaylıklar sağlanır;

 • Anlaşmalı özel ve Anlaşmalı Yetkili servislerinde Herhangi bir ödeme yapılmadan hizmet alma kolaylığı sağlar,
 • Ford marka Aracınızın onarımının yetkili serviste yapılması sonucu orijinalliğinin korunması ve kullanım süresinin uzamasını sağlar,
 • İsterseniz Ford Marka Aracınızı teslim almadan sigorta teminatınızın başlatılması güvencesini verir,
 • Sizlere özel Ford kasko fiyat indirimleri ve teminat içeriklerini sağlar,
 • Seçiminizi takiben sizler adına kasko poliçesi ve hasar işlemlerinizin takibini yapar,
 • Ford kasko Poliçe yenilemelerinizin vadesinden önce takibi yapar,
 • Hasar anında danışmanlık ve sigorta şirketleri ile servis arasında sizin adınıza hasar takibinde yardımcı olur.

Ford Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

 1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
 3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Ford Kasko sigortası bedeli
Ford kasko sigortası

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır