Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Ev veya İşyeri Satıldığında Paket Sigortası Ne Olur?

Ev veya İşyeri Satıldığında Paket Sigortası Ne Olur?

Ev vey İşyeri Satıldığında Paket Sigortası Ne Olur? Size ait, Ev ve iş yeri, kişi ve ailesi için yaşamın temel direkleri arasında yer almaktadır. Konut paket sigortası kapsamında ev güvence altına alınırken iş yeri de aynı şekilde işyeri paket sigortası kapsamında sigortalanabilmektedir. Doğal afetlerden ötürü meydana gelen risklerin sonucunda oluşan hasarlar, ev ve iş yerleri için ciddi zararlar vermektedir. Konut ve İşyeri sigortanız işte tüm bu zararları temin altına almak ve kişileri ekstra ve daha büyük masraflardan korumak için yaptırılmaktadır. Ev ve iş yeri için sigorta yaptırılırken en çok merak edilen konu, sigortalanan mal el değiştirdiğinde sigortaya ne olur sorusudur. Sigorta ettirilen mal (ev, iş yeri, ofis vb.) el değiştirdiği satıldığı, takdirde konut sigortasının sağladığı tüm hakları ve güvencesiyle birlikte malın yeni yasal sahibine sigorta poliçesinde yapılacak değişiklik ile geçer. Bu ev, konut veya işyerinin yeni tapu sahibi, Bu sigorta poliçesindeki değişiklik zeyilnamesi için, resmi işlem 15 (on beş) gün içinde sigorta şirketine bildirilmek durumundadır. Bildirim yapılmaması halinde olası kazalar veya hasarlar sigorta şirketinin sorumluluğundan çıkmış olur. Malın Eski sahibi, dilerse 7 gün içerisinde sigorta poliçe sözleşmesinin iptalini sigorta şirketinden isteyebilmektedir. Olumsuz hallerin yaşanmaması için bu durum önceden netleştirilmelidir.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigorta Poliçesi Nedir?
Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyız?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır