Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

En Uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi

En Uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifi

En Uygun Tamamlayıcı sağlık sigortası teklifi, ile özel sağlık kurumlarında, Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurum, branş ve doktorlar tarafından sunulan, Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan sağlık hizmetleri için, sigortalılardan alınacak ilave ücretleri ödemez ve yüksek standartta bir sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Önceki yazılarımızda da belirttiğimiz üzere, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yeni, özel bir sigorta türüdür ve çoğunlukla sigorta şirketlerinin kendi belirlemiş oldukları özel uygulamalarına göre şekillenmektedir. Bu nedenle, gerek sigorta poliçesi içeriğindeki teminat kapsamları ve gerekse de poliçe prim ücretleri bakımından sigorta şirketleri arasında kayda değer farklar oluşabilmektedir. Yetkili sigorta acenteliğimiz, farklı sigorta şirketlerini sizler için inceleyerek, dakikalar içerisinde en uygun teklifi elde etmenizi sağlamaktadır. Tek seferde birçok sigorta şirketinin tekliflerini inceleyebilmenizi sağlayan sistemimiz, sizlere özel %25’lere varan fiyat avantajları sunmaktadır. Konusunda uzman yetkili müşteri temsilcilerimiz, hem size yardımcı olmak ve hem de sorularınızı cevaplamak için hizmetinizdedir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası – Yatarak Tedavi Teminatı 

Sigortalı poliçe başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen rahatsızlıklara ilişkin, tıbben gerekli olması ve doktorun bu nedeni ayrıntılı olarak raporunda belirtmesi şartı ile dahili ve/veya cerrahi yatışları, sigortalının hayati bir tehlikeye neden olabilecek acil sağlık durum giderleri, küçük müdahaleleri yatarak tedavi kapsamında özel ve genel şartlara uygun olarak ödenir. Tek başına Yatarak Tedavi Teminatı  olarak satın alınabilir.

 Tamamlayıcı Sağlık Sigortası – Ayakta Tedavi Teminatı
Sigortalı başlangıç tarihinden sonra gerçekleşen rahatsızlıklara ilişkin doktor muayene, tahlil, radyoloji, modern teşhis yöntemleri, fizik tedavi ve rehabilitasyon giderleri ayakta tedavi kapsamında değerlendirilir.

  • Hastanede Uygulanan Ayakta tedavi teminatı, poliçe kullanımı boyunca 6 defa ile sınırlıdır.
  • Yapılan Her bir muayene işlemi ve ilişkili değer tanı işlemleri 1 kez olarak değerlendirilir.
  • 6 adet muayene teminatı kullanımı sonrasında oluşabilecek diğer ayakta tedavi işlemleri için teminat verilmeyecektir.
  • Tanı işlemleri, Doktor muayene ve diğer sağlık işlemlerinin tümünün aynı kurumda yapılması şarttır (SGK şartı).
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Kapsamı
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır