Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

En Uygun Konut Sigortası Fiyatlarına Nasıl Ulaşılır?

En Uygun Konut Sigortası Fiyatlarına Nasıl Ulaşılır?

Ev Konut paket sigortası, evler, eşyalar ve bu varlıkların sahipleri için maddi anlamda büyük bir güvence sağlamaktadırlar. Konut paket sigortası olan herhangi bir bina ve eşyanın varlığı sigorta teminatları ile korunmakta, olası riskleri maddi güvence teminat altına almaktadır. Yaşanılan Doğal afetler, üçüncü kişilerin verdiği zararlar, beklenmedik zamanlarda başımıza gelen talihsizlikler veya hırsızlık gibi olumsuz durumlardan kaynaklanan maddi hasarları ve zararları ancak konut sigortası tanzim edebilmektedir. Sigorta şirketleri, kişilerin maddi varlığını tüm risklerden korurken özel teminatlarıyla eşya ve değerli varlıklarını da sigorta kapsamı altına alma şansı sunmaktadır. Konut Sigortası yaptırmadan önce farklı sigorta şirketlerinden fiyat teklifi alınarak en uygun konut sigortası fiyatı değerlendirilmelidir. İşte Yetkili sigorta Acenteliğimiz, deneyimli kadrosuyla piyasadaki en uygun sigorta fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Yetkili sigorta şirketimiz sizin yerinize tüm sigorta şirketi tekliflerini karşılaştırarak en uygun en avantajlı konut sigortası tekliflerini bulup size bilgi vererek kişiler için büyük kolaylık sağlamaktadır. Uzman sigorta müşteri temsilcilerimiz, konut sigortasının satın alınma işlemlerinde kişiler için yardımcı olmaktadır. Acenteliğimiz deki danışman arkadaşlarımız evini ve özel varlıklarını güvence altına almak isteyen kişilere detaylı bilgiler sunmakta ve en ideal satın alma seçeneklerini sunmaktadırlar. Konut sigortaları, içerdiği teminatlardan yararlanmak için her yıl yenilenmek zorunda olan bir sigorta türüdür. Yetkili Acenteliğimizdeki Sigorta danışman arkadaşlarımız, kişiler için konut paket sigortaları ile ilgili başlangıç ve bitiş tarihini takip ederek yenilenme zamanı müşterilerine ulaşarak durumlarını hatırlatmaktadırlar.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?
Sigortalının Vefatı Durumunda Konut Poliçesine Ne Olur?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır