Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

En Ucuz Konut Sigortası Nereden Alınır?

En Ucuz Konut Sigortası Nereden Alınır?

Evinizin, Konutunuzun oluşabilecek çeşitli risklere karşı güvence altına almak, konut sigortası yaptırmak isteyen kişiler için süreç bazen karmaşık gelebilir. Konut paket sigortası hakkında yeterli bilgiye sahip olmamak, onlarca farklı şirketin bulunması, değişik poliçe içeriklerinin ve primlerinin bulunması, bu karmaşaya neden olmaktadır. Konut paket sigortası, başta yangın olmak üzere deprem, hırsızlık, sel, su taşkını, şiddetli yağışlar, kar birikintisi, yer kayması gibi olaylardan ötürü meydana gelen zararları tazmin ettirmektedir. Sigorta Genel şartları Hazine Müsteşarlığı tarafından belirlenmesi ve her sigorta şirketi için aynı hükümleri içermesi özel şartların önemini vurgulamaktadır. Konut paket sigortalarında özel şartlar, ödeme seçenekleri ve fiyat limitleri her şirket için farklılık göstermektedir. En verimli ve en uygun konut sigortasını alabilmek için sigorta şirketlerinin tekliflerini detaylı şekilde değerlendirmek gerekmektedir. Kişinin tüm şirketlerden tek tek teklif alıp değerlendirme yapması uzun ve zahmetli bir süreci kapsar. İşte yetkili sigorta Acenteliğimiz, deneyimli personelleri ile sadece birkaç dakika içerisinde onlarca şirketin fiyat teklifini karşılaştırarak sistem taraması yapmakta ve kişiye uygun teklifleri sizlere sunmaktadırlar. Birkaç dakikalık bir süreci içeren işlem sonucunda online satın alma seçeneği gibi kolay satın alma yolları sağlanmaktadır. Tam Yetkili Acenteliğimiz, Müşterilerine konut sigortası satın alma aşamasında ve sonrasında daima uzman desteği sunarak poliçenin bitimine yakın hatırlatma hizmeti dahi vermektedirler.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortası Hakkında Genel Bilgiler
Konut Sigortası Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır