Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

En Hızlı Dask Hizmeti

En Hızlı Dask Hizmeti

Dask sigortası prim bedeli ve sunulan teminatlar her yerde aynı olduğu için, bu sigortayı yaptırmadan önce uzun ve ayrıntılı bir araştırma yapmanız gerekmemektedir. Diğer bir deyişle, hangi Sigorta şirketine giderseniz gidin, aynı fiyatı ve teminatları alırsınız. Burada Dikkat etmeniz gereken en önemli şey, hizmet kalitesi ve hızdır. Yetkili acenteler dışında Seçiminizi doğru yapmazsanız, işlemlerinizin tamamlanması çok zaman alacaktır. Bu durum, aynı zamanda elektriksiz, susuz ve hatta doğalgazsız geçecek günler anlamına gelecektir. Zira yukarıda da belirttiğimiz gibi, bu tip hizmetler için zorunlu deprem sigortası yaptırmış olmak şarttır. İşte Yetkili Acenteliğimizin Hızlı Hizmetlerinin farkı da, bu noktada ortaya çıkmaktadır. En Hızlı Dask Hizmeti veren TamYetkili Sigorta Acenteliğimiz, Zorunlu Deprem Sigortası ile sizlere güvenli ve huzurlu bir hayat sunuyor. Zorunlu Deprem sigortası Dask hesaplama ile dask fiyatlarını hemen görün..!

Web Sitemizin Online Teklif formlarından, sadece 5 dakikanızı ayırarak doldurabileceğiniz bir form ile, size anında sahip olabileceğiniz bir DASK poliçesi sunulmaktadır. Zorunlu deprem sigortası poliçenizi Online satın alabilir ve gerekli yerlerdeki aboneliklerinizi vb. işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Sigorta firmalarında saatlerce beklemenize, en uygun teklifi almaya çalışmanıza hiç gerek yoktur. Sigorta Konusunda uzman ve profesyonel müşteri temsilcilerimiz, dakikalar içerisinde tüm DASK poliçesi işlemlerinizi tamamlamaktadır. Dask Poliçeniz ayrıca adresinize kadar ücretsiz teslim edilmekte ve yenilenmesi gerektiği zamanlarda size hatırlatılmaktadır. Kredi kartınıza Taksit ile ödeme imkanınız da, diğer tüm sigorta çeşitlerimizde olduğu gibi mevcuttur. Konutunuzu, Evinizi depreme karşı koruma ve teminat altına almak ve bu yükümlülüğü yerine getirmek için en hızlı, en kaliteli hizmeti hâlihazırda Yetkili Acenteliğimiz sunmaktadır. Yanlış adrese göre düzenlemiş bir dask poliçesi hasar olduğunda tazminat ödemelerinde sıkıntı yaratabilir yada herhangi bir tazminat ödemesi alamazsınız. Dask Sigorta Poliçesini yaptıracağınız en doğru ve güvenilir yer Tam Yetkili sigorta acenteleridir. Poliçenizi Tam yetkili sigorta acentesinden alın.

DASK Sigortası Risk Kapsamı
Dask Adres Kodu Ne İşe Yarar?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır