Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

En Çok Teminata En Uygun Fiyatlar İle Sahip Olun..!

En Çok Teminata En Uygun Fiyatlar İle Sahip Olun..!

En Çok Teminata En Uygun Fiyatlar İle Sahip Olun..! Konut Sigorta Poliçenizi, Yetkili sigorta Acenteliğimiz aracılığıyla almak, çok sayıda avantaj elde etmenizi sağlar. Günümüzde, Piyasadaki en uygun fiyatı sizler için buluyor, tek seferde onlarca teklif sunuyoruz. Bu sayede size ait konutunuz ve eşyalarınız için en çok sayıda teminata, yine en uygun fiyatlarla kavuşmanız mümkün oluyor. Size özel konut sigortanız için belirlenen fiyatı kredi kartınızla taksitlerle ödeyerek, bütçenizi zorlamanız da bu sayede engelleniyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi, konut sigortasının her yıl yenilenmesi gerekmektedir. Uzman Sigorta danışman arkadaşlarım, bu yükü de üzerinizden alarak poliçe yenilemelerinizi düzenli olarak size hatırlatmaktadır. Peki, tüm bu avantajlara ek olarak, Adresinize konut ev poliçenizi ücretsiz gönderdiğimizi veya elden teslim ettiğimizi de söylesek ne düşünürsünüz? Sigorta Acenteliğimiz, önemli olanın sizin memnuniyetiniz ve huzurunuz olduğunu biliyor ve tüm çalışma prensiplerini buna göre şekillendiriyor.

Yetkili sigorta acenteliğimiz, çalışanları ile birlikte hasar zamanlarında da yanınızda durup, size destek veriyor. Konut poliçeniz için Sunduğumuz hizmet poliçenizi aldıktan sonra sona ermiyor, hasarınız tazmin edilene dek devam ediyor. Bu nedenlerle, Yetkili Sigorta Acenteliğimiz konut sigortası satın almak için en uygun adres oluyor.

Konut Sigorta Poliçesi ile ilgili bilgi almak, Aklınıza takılan soruları sormak, Poliçe içersindeki Ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında daha geniş kapsamlı bilgi almak için Mutlaka Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden bilgi alıp poliçenizi ondan sonra yaptırın. Yetkisiz kişilerden yaptıracağınız poliçeniz eksik teminatlar olduğu takdirde bu sefer siz mağdur durumuna düşeceksiniz. Siz bizim için önemlisiniz. İşinizi şansa bırakmayın. Tam Yetkili sigorta acentesinden konut poliçenizi yaptırın.

Siz de hemen, hasar durumunda ihtiyaç duyulan desteğe sahip olmak ve uğrayacağınız maddi zararlara karşı konutunuza güvence sağlamak için konut sigortası teklifi alabilir ya da iletişim sayfamızdaki telefon numaralarımızı arayarak Müşteri Hizmetleri Merkezi’mizden konut sigortası ile ilgili tüm bilgilere sahip olabilirsiniz.

Konut Sigortası Hangi Riskleri Kapsar?
Konut Sigorta Poliçesi Nedir?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır