Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Dask Yenileme İndirimi Şartları Nelerdir?

Dask Yenileme İndirimi Şartları Nelerdir?

Poliçe süresinin sonunda sigortanın en geç 30 gün içinde yenilenmesi durumunda, yenilenen poliçe için yukarıdaki tarife fiyatları üzerinden birinci, ikinci ve üçüncü yenilemelerde %10, üçüncü yenileme sonrası yapılan müteakip yenilemelerde ise %20 oranında indirim yapılır.

Dask (Zorunlu Deprem Sigortası) yaptırmaya yönelik teşvikler sunan Dask sigortası, bu sigortanın hem bireysel çıkarları korumak hem de toplumsal bir sorumluluk olduğunu aşılamaya çalışmaktadır. DASK’ın oluşturduğu finansal havuz, depremde zarar gören sigorta sahiplerine en kısa sürede yardım etmektedir. Oluşan bir deprem riski durumunda bölgede yaşayanlara yardım götürmek için finansal havuzunu kullanan Doğal Afet Sigortaları Kurumu, Zorunlu Deprem Sigortası konularında teşvik edici uygulamalarda yapmaktadır. 28 Şubat 2014 tarihine kadar geçerli olması koşulu ile Dask poliçe süresinin bitiş tarihi itibari ile bir ay yani 30 gün içerisinde Zorunlu Deprem Sigortasını yenileyenler %20 oranında bir indirim ile yenileme yapmaktadırlar ve bu indirim hakkından yararlanırlar.

1 Mart 2014 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere yenilenen deprem sigortası poliçesi üzerinden %10 indirim uygulanmaktadır. Bu tarih itibari ile gerçekleştirilen ikinci Zorunlu Deprem Sigortası yenilemesinde ise %20 indirim yapılmaktadır. İkinci yenilemeden sonra yapılan her yenileme indiriminde %20 indirim oranı korunmaktadır. Zorunlu deprem sigortasını yaptırırken mutlaka tapu bilgilerine göre düzenlemesi gerekmektedir. Yanlış adrese göre düzenlemiş bir Dask poliçesi hasar olduğunda tazminat ödemelerinde sıkıntı yaratabilir yada herhangi bir tazminat ödemesi alamazsınız. Dask Sigorta Poliçesini yaptıracağınız en doğru ve güvenilir yer Tam Yetkili sigorta acenteleridir. Poliçenizi Tam yetkili sigorta acentesinden alın.

Dask Ev Adres Kodu Uygulaması Nedir?
Zorunlu Deprem Sigortası Prim Hesaplaması

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır