Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Dask Adres Kodu Ne İşe Yarar?

Dask Adres Kodu Ne İşe Yarar?

Dask Adres kodu, uygulamasının hayata geçmesi ile birlikte konutunuza ait adres bilgilerinin standartlaşması ve adres takibinin kolaylaşmasını sağlamak amaçlanmaktadır. Bu sayede Zorunlu Deprem Sigortası hiç yapılmamış veya bulunmayan evlerin tespit edilmesi kolaylaşacaktır. Dask Adres kodu uygulaması ile DASK kapsamına girmeyen binalar için hatalı poliçe üretilmesinin önüne geçmek ve olası karışıklıkları engellemek de bu sayede mümkün olacaktır. DASK Zorunlu Deprem Sigortası yaptırırken adres bilgilerinin yanlış verilmesinden dolayı ortaya çıkan hatalı veya mükerrer(ikiz) poliçelerin yapılmasının önüne geçilecek ve aynı konut için yanlışlıkla birden fazla prim ödenmesine engelde olunmuş olunacaktır.

Dask Adres Kodu Sayesinde Doğal Afet Sigortaları Kurumu olası bir deprem ve hasar durumunda Zorunlu Deprem Sigortası bulunan binanın veya meskenin yerini daha kolay belirleyebilecek ve bu sayede sigorta ödeme işlemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Adres kodu uygulaması ile Zorunlu Deprem Sigortası yaptırmak isteyen ev sahipleri için sigorta işlemlerini kolaylaştırmak amaçlanmıştır. Yanlış adrese göre düzenlemiş bir dask poliçesi hasar olduğunda tazminat ödemelerinde sıkıntı yaratabilir yada herhangi bir tazminat ödemesi alamazsınız. Dask Sigorta Poliçesini yaptıracağınız en doğru ve güvenilir yer Tam Yetkili sigorta acenteleridir. Poliçenizi Tam yetkili sigorta acentesinden alın.

En Hızlı Dask Hizmeti
Dask Ev Adres Kodu Uygulaması Nedir?

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır