Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bmw kasko

Bmw kasko

Bmw’ye doğru kasko sigortası yakışır.

Web sitemizdeki Teklif Formlarımızdan, Araç ve Kişisel Bilgilerinizi doldurun, Bmw Marka Aracınıza özel karşılaştırmalı Geniş Kapsamlı Bmw Kasko sigortası teklifleri arasından size en uygununu seçin, dilediğiniz ödeme seçeneğiyle en doğru sigortayı hemen satın alın. Bmw Marka aracınız için En güvenilir teklifleri Tam Yetkili Sigorta Acenteleri vermektedir. Kasko poliçelerinizde gerekli olan tüm teminatların olmasına dikkat edin. Bmw Kasko bedelleri Her üç ayda bir Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Müdürlüğü tarafından güncellenmektedir. Aracınızın Bmw kasko değeri hakkında daha fazla detaylı bilgi edinmek isterseniz Türkiye Sigorta Reasürans Birliği Web Sitesindeki kasko değer listesinden marka ve tipini ve modeli bularak Bmw kasko değerleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bmw Kasko bedelleri için tıklayın.

Bmw Marka Aracınıza Kasko Sigortası yaptırmadan önce;

  • Poliçenizi oluştururken doğru ve eksiksiz bilgi verdiğinize emin olmanız gerekmektedir.
  • Aracınızı tam ve doğru şekilde koruyacak kasko sigorta teklifine ulaşabilmek için birden fazla sigorta şirketinden teklif almanız oldukça önemlidir.
  • Kasko Sigortası Tekliflerinizde teminat karşılaştırmasını yapmanız sizin için en uygun kasko teklifine ulaşmanızı sağlayacaktır.
  • Kasko poliçenizin ilk prim ödemesini yapmadan sigorta başlamayacaktır. Burada kasko poliçesi ödeme seçeneklerinin çok olması rahatça kasko poliçesi satın almanızı sağlayacaktır.
  • Kasko teklifleri veren sigorta şirketlerini incelemeniz ve hasar sonrası hizmet kalitesini araştırmanız önemli bir detaydır.

Bmw Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Full Araba Kasko Hesaplama
BMW Kasko sigortası

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır