Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bmw Kasko sigortası karşılaştırma

Bmw Kasko sigortası karşılaştırma

Bmw Kasko sigortası karşılaştırma ile Bmw marka aracınız ile ilgili ülkemizde hizmet veren bir çok sigorta şirketinden aracınızın birçok riske karşı güvence altına alacağınız kasko tekliflerine sitemiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Kasko sigortanız var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda  meydana gelebilecek ekonomik kayıplarınızı  önlenmiş olur.

Bmw Kasko sigortası karşılaştırma yaparken;

  • Geniş Teminatlı Kasko Farkı : 0 km özel aracınız çalınır ya da tam hasara uğrarsa kasko poliçenizde yenileme teminatının olması gerekmektedir. İlk yıl kasko poliçenizde yenileme teminatının olması size büyük avantajlar sağlayacaktır.
  • Kaza veya arıza durumunda, yolunuza devam edebilmeniz için “ikame araç” hizmeti sunulması,
  • Yaş, cinsiyet, hasar geçmişi, mesleki bilgiler gibi size özel bilgileri dikkate alarak “size uygun” tekliflerin sunulması,
  • 1500’ ün üzerinde hasar hizmet noktasında sizlere “yakın hizmeti ağının” sağlanması,
  • Mini onarım hizmeti ile hasarsızlık indiriminizi kaybetmeden aracınızın onarımını sağlanması, gibi teminatları, sigorta şirketlerinden kasko fiyatları alırken muhakkak karşılaştırın.

Zorunlu trafik sigortası dışındaki araç sigortalarından en önemlisi ve yaygın olanı Genişletilmiş kasko sigortasıdır. Trafik sigortasının yapılması yasalar ile mecburi ve zorunludur. Kasko sigortası ise isteğe bağlı veya krediye dayalı talep nedeni ile yaptırılan bir sigorta türüdür. Sigortaların fiyatları açısından birçok faktör etken olduğundan kasko fiyatları için standart bir maliyet söylenemez.

Bmw Marka Aracınıza Kasko yaptırırken uzman bir sigortacıya ya da aracıya danışmalı ve mümkün olduğunca fazla teklifi karşılaştırmalısınız. Bu sayede aracınıza en uygun avantajları içeren, size en uygun korumayı sağlayan Bmw kasko poliçesini seçebilirsiniz. Bir kaza anında kendi aracınızın da zararının tazmini, aracınızı birçok olumsuzluğa karşı koruyan Bmw Kasko sigortası karşılaştırma başta aracınızın markası, modeli, seçeneğiniz teminatlar ve indirimlerle değerlendirilmelidir.

Size kayıtlı bir motorlu taşıtınızın neden olacağı kazada, zarar gören taraf veya tarafların zararını sizin ödemeniz yerine bu riski sigorta eden şirketin ödediği sigorta Zorunlu trafik sigortasıdır. Kasko sigorta poliçesi ise, tamamen isteğe bağlı ve kendi aracınızı korumaya yönelik yapılan bir sigortadır. Aldığınız aracın değeri veya sıfır kilometrede yeni bir araç olmasından başlayarak ek koşullara kadar birçok şart ve teminatı ya da kapsamlı sigortayı kasko poliçelerinde görebilirsiniz. Kasko Hasarsızlık indirimleri, sigorta şirketinin promosyonları gibi konulardan, sizin sigorta yaptırırken ekleyip çıkarabileceğiniz esnek teminatlardan Bmw Kasko sigortası karşılaştırması doğrudan etkilenecektir. Kasko sigortasında temel olarak, sizin aracınızın başına gelen zararlar için teminatlar ön plandadır.

Bmw Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Bmw Kasko sigortası hesaplama
Bmw Kasko sigortası poliçesi

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır