Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bmw Kasko sigortası hesaplama

Bmw Kasko sigortası hesaplama

Bmw Marka Araç sahipleri doğabilecek risklere karşı araçlarını kasko şirketlerine kasko yaptırarak risklerden korumaktadır ve araç ve ruhsat sahibi ile ilgili bir takım değerlendirme yapıldıktan sonra Bmw Kasko sigortası hesaplama ile Bmw kasko fiyatları belirlenmektedir. Sigorta Piyasasında hizmet veren Kasko şirketlerinin sunmuş olduğu Bmw kasko paketi ile tam veya kısmi koruma sağlanmakta ve araç sahipleri ise poliçe imzalayarak prim ödemektedir.

Bmw Kasko sigortası hesaplama yaptıracak araç sahipleri ödeyebilecekleri rakamlar ve zengin kasko içeriği talep etmektedir. Kasko paketleri ile sunulan Bmw kasko fiyatları bir takım kasko hesaplamalardan sonra ortaya çıkmaktadır. Bmw Kasko sigortası hesaplama ile sunulan teminatlar hesaplara dahil edilirken çeşitli indirimler de olabilmektedir.

Araç kasko hesaplama yaptıracak olan araç sahibi, kasko paketinin içeriğinin ve ruhsatlı araç sahibi olarak kendisine ait ruhsatın bir takım rakamsal değerler olarak ele alınarak kasko hesaplaması yapıldığını görmektedir. Araç sahibi özellikle kasko teminat paketlerini iyi bir şekilde incelemeli ve temel teminatların yanı sıra aracın korunması açısından ek teminatları da sunan kasko sigortası paketlerini tercih etmelidir. Bmw Kasko yapılacak aracın bulunduğu şehir, aracın durumu, aracın marka ve modeli kasko hesaplamasında temel alınan kriterlerdir. Araca sonradan ilave edilen aksesuarlar aracın kasko bedeline eklenerek ondan sonra kasko sigorta hesaplama yapılır. Farklı araç kasko şirketleri farklı fiyatlar sunmaktadır ve söz konusu farklılık teminat paketlerinin içeriğinden kaynaklanmaktadır.

Bmw Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Bmw Kasko sigortası fiyatları
Bmw Kasko sigortası karşılaştırma

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır