Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bmw Kasko sigortası firmaları

Bmw Kasko sigortası firmaları

Bmw Kasko sigortası firmaları ve Bmw Kasko hesaplama yapmak ve kasko değerini öğrenmek istiyorsanız online teklif formlarını kullanarak, online Bmw Kasko sigortası firmaları için başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yetkili sigorta acenteniz vasıtasıyla, sigorta piyasasında birçok sigorta hizmeti veren sigorta şirketlerinden size özel Bmw kasko sigortası ve Bmw trafik sigortası teklifi alabilirsiniz. 

Bmw marka aracınız için en uygun Bmw kasko sigortasına, web sitemiz bilgi formları yardımıyla ulaşabilirsiniz. Anlaşmalı sigorta şirketleri tarafından verilen Bmw kasko tekliflerini incelemek için sigorta sorgulaması yapın. Bmw kasko fiyatları ve seçeneklerini görün, size en uygun Bmw kasko sigorta poliçesini seçin. Çalışmış olduğumuz Anlaşmalı sigorta şirketlerinden kasko poliçelerinde %25’e varan fiyat avantajlarını yakalayın. Bmw kasko sigortası firmaları olarak, kasko poliçesinde gerekli olan tüm teminatlar verilmektedir. Eksiksiz verdiğimiz Full Bmw kasko sigortası için bize güvenebilirsiniz. Bmw kasko sigortanız güvenilir Tam Yetkili Sigorta Acentelerinden yaptırın içiniz rahat olsun. Bmw marka Aracınızın, model ve üretim yılı bilgilerini seçerek kasko değerini görebilir ve sizin için en uygun kasko teklifini isteyebilirsiniz.

Bmw Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Bmw Kasko sigortası değer listesi
Bmw Kasko sigortası fiyatları

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır