Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

hakansigorta@gmail.com

0312 332 55 21

Audi Kasko sigortası sorgulama

Audi Kasko sigortası sorgulama

Audi Marka Aracınız için Audi kaskosu yaptırmak isteyen araç sahipleri Audi Kasko sigortası sorgulama işlemini ya tek tek sigorta şirketlerinden fiyat isteyerek zahmetli bir şekilde veya kasko sigorta şirketlerinin internet üzerinde bulunan web sayfalarından online olarak yapabilmektedir. Araç kasko şirketlerinin fiyat teklifleri ve sunmuş oldukları araç kasko paketleri farklı olabilmektedir. Araç sahipleri öncelikle araç kasko paketlerini incelemekte ve kendi araçları için en uygun olan paketi seçmektedirler. Daha sonra seçmiş olduğu Audi kask0 sigortası sorgulama paketi için Audi Kasko sigortası sorgulama, yaparak kendisi için en uygun olan ekonomik paketi seçer. Kasko fiyat sorgulama yapıldığında anlaşıldığı gibi standart kasko, full kasko, Genişletilmiş kasko gibi ek teminatlı kasko fiyatları farklılıklar göstermektedir.

Araç sahibinin en pahalı kaskonun kaskosuz araçtan daha ekonomik olduğu bilinci ile kasko fiyat sorgulama sonuçlarına gere kendisine en uygun gelen kasko paketini veren kasko sigorta şirketi ile poliçe imzalamaktadır. Kasko sigortası Prim ödemelerine başladığında, seçmiş olduğu kasko paketinde bulunan risklere karşı aracı teminat altına alınmış olur. Audi Kasko süresi 1 yıldır ve riskler gerçekleştiği takdirde kasko sigorta şirketi zararı temin etmektedir. Kafanızın karışmaması ve zamandan tasarruf için Teklif formlarından bilgilerinizi doldurup bize ulaştığınızda sizin yerinize Audi Kasko sigortası sorgulama işlemini ve sigorta şirketlerinin kasko sigorta karşılaştırmalarını sizin adınıza biz yapıyoruz ve size en geniş teminatlı ve en uygun Audi Kasko sigortasının teklifini iletiyoruz. Bm marka aracınız varsa En uygun ve en geniş teminatlı kasko poliçesini sadece Tam yetkili sigorta acenteleri vermektedir.

Online Audi Kasko Sorgulama Nedir?

Bir araç sahibi için kasko sigortası, karayolunda trafiğe çıkma izni olan motorlu ve motorsuz kara araçlarından doğan risklerin gerçekleşmesi halinde uğrayacağı zararları teminata almak yani yollara kaygısız çıkmak demektir. Bu yaklaşıma göre kasko; aracın yahut aracın bir parçasının çalınması halinde taşıtın yanması, üçüncü kişiler ve ehliyete sahip olmayan kişilerin sebebiyet vereceği büyük maddi zararlar ve aracın motorlu yahut motorsuz taşıtlarla çarpışması sonucunda karşı karşıya kalabileceği riskleri kapsamına almaktadır.

Bütün bu riskleri kontrolüne rağmen isteğe bağlı yapılması sebebiyle birçok sürücü kasko yaptırmamaktadır. Kasko fiyatlarının trafik sigortasına oranla daha fazla olması ise kasko yaptıranların oranının daha az olmasının bir diğer sebebi.

Ancak teknolojinin gelişimi ve gelişen sigorta sektörü ile beraber Audi kasko sorgulaması yapmak oldukça kısa süren işlemler halini aldı. Her yıl yenilenen, sigorta şirketlerine göre farklılıklar içeren, aracın markasına, modeline ve bulunduğu ile göre fiyatları değişen kasko sigortası tekliflerini değerlendirebilmek ise çok kolaylaştı.

Aracın özelliklerinden, ruhsat sahibinin beklentilerine ve özelliklerine kadar; standart kasko teminatları ve limitlerinden tercih edilen kasko ek teminatlarına; muafiyetli kasko poliçesinden genişletilmiş kaskoya uzayıp giden birçok seçeneği içinde barındıran kaskoyu farklı değişkenlerle karşılaştırmak mümkün. Bu kadar çok değişkenin fazla olması tüketicilere birçok değişkeni sunmuş olsa da en doğrusunu bulmayı zorlaştırabiliyor ancak; online kasko sorgulama sayesinde doğru kaskoya ulaşmak kolaylaşıyor.

Online sigorta sorgulama sayesinde, hem zaman kazanmak hem de en çok seçeneği en kısa zamanda görmek mümkün olacaktır bunun için kişilerin kasko sorgulama ekranında istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurması gerekir.

Kasko sorgulama sonucunda görülen sonuçlarda teminat miktarları ve kapsamları ödenecek prim miktarlarını düşük ya da yüksek olmak üzere farklı şekillerde görülebilir. Bu farklı seçenekler arasında seçim yapmak kişilere kalmıştır. Ayrıca, bazı sigorta şirketlerinde standart olarak sunulan bazı teminatlar ek teminat olarak değerlendirilmekte, bu nedenle poliçede yer alan teminatlar standart mı yoksa ek teminatlar mı dikkat edilmeli.

Tam yetkili Sigorta acentesi vasıtası ile karşılaştırma hizmetini kolayca elde eder, talep ettiğiniz ürün ve hizmetlerin içeriğini bunlar için ödeyeceğiniz prim miktarlarını, ödeme koşulları ve seçeneklerini değerlendirir, kendiniz için en uygun kasko poliçesine sahip olursunuz

Audi Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Audi Kasko sigortası şirketleri
Audi Kasko sigortası poliçesi